Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 89 10
Sex Studio 177170
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Τζούλια είναι μία κοπέλα που μου είχε κάνει εντύπωση στην τελευταία μου τσάρκα και ήθελα να την γνωρίσω πιο καλά...Έτσι αφού βρέθηκα στην περιοχή δεν έχασα την ευκαιρία στο να πραγματοποιήσω μία συνάντηση μαζί της.Αφού με υποδέχτηκε η υπηρεσία περίμενα για λίγα λεπτά στο σαλόνι καθώς ήταν με συναγωνιστή.

Για όσους δεν τη γνωρίζουν πρόκειται για μία μελαχρινή κοπέλα με σπαστά μαλλιά,σκουρόχρωμη επιδερμίδα,σφιχτό σώμα με σκουλαρίκι στον αφαλό και υπέροχα εκφραστικά μάτια.Εμφανίστηκε αρκετά ευδιάθετη ντυμένη με κόκκινα εσώρουχα και με ένα sexy βλέμμα που δύσκολα μπορεί κάποιος να αντισταθεί...

Αφού πέρασαν λίγα λεπτά η Τζούλια ήρθε στο δωμάτιο για να ξεκινήσει η γνωριμία μας...Μετά από μία σύντομη κουβέντα για να σπάσει ο πάγος ξεκίνησαν κάποια φιλιά στα οποία ο ρυθμός ανέβαινε σιγά σιγά...Με σταμάτησε καθώς ήθελε να μου προσφέρει δώρο μασαζ το οποίο δέχτηκα με μεγάλη ευχαρίστηση.Η διέγερση δεν άργησε να έρθει και έτσι με δική μου πρωτοβουλία διακοπή στο μασάζ και συνέχεια στα προκαταρκτικά που είχαμε αφήσει στη μέση...

Στήθηκε στα τέσσερα προσφέροντας μου την περιοχή για δαχτυλοσκοπήσεις και κάποια χαστουκάκια στα κωλομέρια της.Συνέχεια με στοματικό το οποίο περιλαμβάνει περιποίηση όλης της περιοχής χωρίς να αφήνει τα @@@@ παραπονεμένα...Πρώτη στάση στο σεξ με τη Τζούλια από πάνω να κινείται σε γρήγορους αλλά και σωστούς ρυθμούς.Με καλή συμμετοχή,δυνατούς αναστεναγμούς.φιλιά και κάποια πρόστυχα λόγια σενεχίσαμε σε πισωκολλητό όπου μετά από λίγα λεπτά ήρθε το τέλος....

Μία sexy κοπέλα που αξίζει να δοκιμάσει κανείς καθώς διαθέτει πάρα πολλά από τα προσόντα που αναζητάει κανείς σε τέτοια καταστήματα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 22, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, dourosladers, n.smirni76 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού