Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 256 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη για πρώτη φορά στο εν λόγω ίδρυμα. Η τσατσά πραγματικά ευγενικότατη, μου προσέφερε νερό αλλά και λικέρ! Ο χώρος μοντέρνος, καθαρός και περιποιημένος. Αφού μου απήγγειλε το ποίημα με τον τιμοκατάλογο και αφού περίμενα κανένα 10λεπτο λόγω συναγωνιστή που "κάρφωνε", έρχεται η Scarlet. Ψηλή, καστανομάλλα με μαλλί μέχρι τους ώμους, πρόσωπο με ωραίες γωνίες και όμορφα μάτια, κορμί αδύνατο (οχι αποστεωμένο μοντελέ) οτι πρέπει για τα γούστα μου, βυζί που μου φάνηκε αρχικά μικρό αλλά στο δωμάτιο με διέψευσε όντας μεγάλο στητό και φυσικό! Φορούσε το μάυρο κορμάκι που έχει και στις φωτό της στην σελίδα του studio. Πολύ καύλα! Μόλις την είδα έδωσα την πενηνταρού και προχώρησα στο δωμάτιο μέσα-δεξιά. Έκανα ντουζάκι και μόλις σκουπιζόμουν ακούω τα τακούνια να πλησιάζουν. (Τι καύλα ηχος, δε συμφωνείτε; Έρωτας) Μπαίνει κρατώντας ένα τσαντάκι με τα παρελκόμενα μέσα. Συστηθήκαμε, μου είπε οτι δε μιλάει καλά ελληνικά οπότε και το γυρίσαμε στο αγγλικό το οποίο το κατέχει αρκετά καλά μιας και ήταν και αρκετό καιρό στο Αμέρικα. Βγάζει τακούνια και κορμάκι, με ξαπλώνει και αρχίζει τα χάδια παντού και το βλέμμα να με καρφώνει με ύφος "θα γίνει του μουνιού το πανηγύρι εδω μέσα!". Αφήνει χάδια παντού, μου φέρνει τις βυζάρες στη μάπα και αφού τις δοκίμασα λιγάκι, κατεβαίνει για ισπανικό. Δεν άργησε να γίνει "σούζα το αλογάκι" και μου περνάει καποτίδιον χρώματος μπλε (Ελλάς ολέ ολέεεεε) και αρχίζει τα κλαρίνα. Αισθησιακή πίπα, χωρίς καθόλου δόντι και σιγά-σιγά η τσέχα Χουντίνι τον εξαφανίζει όλο! Αφού έγινα "τέρα πέτρα", ανεβαίνει και αρχίζει να τρίβει με τα μουνόχειλα την πούτσα, στην αρχή αισθησιακά και μετά λίγο πιο έντονα και με μία κίνηση της λεκάνης, μπήκα μέσα της. Με φέρνει πάλι τις βυζάρες στο στόμα και αρχίζει τον ελαφρύ καλπασμό. Σε μια φάση μου λέει: "κοίτα", δείχνοντας μου τον καθρέφτη που είχαμε απέναντι απο το προσκέφαλο του κρεβατιού! Κάνω μια έτσι και βλέπω τσόντα με εμένα πρωταγωνιστή! Ελα ρε παιδί μου λέω απο μέσα μου! Κοίτα που έγινα και Ντούρος! Μεγάλο χαμόγελο Εκεί, άρχισε να δίνει πιο δυνατά και σε μία φάση μου λέει: "ελα" και στήνεται. Τι στήσιμο ηταν αυτό! Τι κορμί ρε πούστη μου γαμώ! Λεω στον εαυτό μου: "τώρα δώσε"! Και αρχίζω τα σφυροκοπήματα! Άντεξε μια χαρά, ξάπλωσε μπροστά και μου τούρλωσε την κωλάρα ακόμα πιο πολύ! Με αυτά και με τ’ αλλα, κατάθεσα. Μου έβγαλε το προφυλακτικό, μου έδωσε χαρτί και μπήκε για ντουζάκι. Βγαίνει και πιάσαμε κανα δεκάλεπτο τις πάρλες μιας και δεν είχε άλλον μετά. Φεύγει, μπαίνω ξανά για ντουζάκι, χαιρετώ την κυρία τσατσά και σκέφτομαι ότι ηταν ένα αξιοπρεπέστατο γαμήσι, χωρίς άγχος, με μια γυναικάρα που θα κοίταγες και στο δρόμο, και στο κλάμπ και στο λεωφορείο και θα έλεγες: τι καυλέτο είναι αυτή!

Κανονική βαθμολογία:

Εμφάνιση κοπέλας 8

Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας 10

Χώρος/καθαριότητα χώρου 10

Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου 10

Πρόσβαση/Parking 10

Σχέση απόδοσης/τιμής 9

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 18, 2013
Όνομα κοπέλας
Scarlet
Υπηρεσίες
takoalatipota
Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού