Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 145 10
Sex Studio 288257
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εχοντας σταμπαρει εδω κ καιρο την μιλφ στεφανια κ μια κ ειμαι φαν των νταρντανικων(μ αρεσει να ζουλαω κολαρες μπουταρες βυζαρες να ζυμωνω βρε αδερφε)(ας γινοσουν φουρναρης ρε μαλακα λεει ο κολλητος μου φαν των κοκαλιαρικων)αποφασισα να παω.το μετρο 3 λεπτα με τα ποδια.η ευγενικοτατη τσατσα με καλοσοριζει κ περναμε καρφι στο δωματιο ζεστο καθαρο με σφραγγισμενη πετσετα.ντουζακι(ξανα)κ σε κανα πενταλεπτο ερχεται η στεφανια.γυρω στα 40κ κατι γεματουλα με καποια κιλα παραπανω χωρις να με χαλαει.θυμιζει λιγο τη θεια απ το χωριο που πιστευω ολοι εχουμε απωθυμενο.ξεκινα ενα καλο μασαζ κ αρκετο χαβαλε.στη συνεχεια ισπανικο στις βυζαρες σπεσιαλ γλυψιμο στα μπαλακια περασμα σκουφιου κ πολη καλη πιπα.μετα σειρα μου να γευτω κ να ζυμωσω τις ατελειωτες καμπυλες της.εδω να τονισω οτι ηταν πεντακαθαρη κ θ αναπνόη της φρεσκια.το επομενο μισαωροδεναλαγγη ολων των στασεων οπου στα τεσσερα ειναι ολα τα λεφτα με θεα την κολαρα.το τελειμα ηρθε πανω στους βυζαρους κ ηταν απολαυση.εδω να τονισω οτι ουτε μ αγχωσαι με το χρονο κ η διαθεση της σουπερ κατα ολη τη συνευρεση.δεν σταματησε στιγμη τα γλωσσοφιλα κ τα ερωτολογα ενω απο οτι καταλαβα αν την περιποιηθεις καλα(οπως εγω)στο ανταποδιδει.επισης ξεχασα ν αναφερω οτι πηρα το φουλ με 80ευρω(επιτελους αρχισαν να καταλαβαινουν την οικονομικη κατασταση.προσωπικη γνωμη περασα ωραια με μια ωριμη κυρια που ξερει τι θελουν οι αντρες σε αντιθεση μετκατι πιτσιρικες που δεν ξερουν που παν τα 4

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 17, 2013
Όνομα κοπέλας
Στεφανία
jimy.m.
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
171
Likes:
20.382
Πόντοι:
34.612
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, TASSOS karipidis, Ettore και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού