Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 20 10
Sex Studio 56933
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Απόγευμα Δευτέρας και έψαχνα κάτι σίγουρο και "δυνατό" για να κλείσω την τετραήμερη άδειά μου. Το μυαλό μου πήγε στην Αλίνα, την οποία την είχα δει και στην τσάρκα της Παρασκευής, αλλά λόγω κόσμου αποχώρησα, αλλά και παλιότερα. Στην αρχή της βάρδιάς της λοιπόν, καταφθάνω στον οίκο και με υποδέχεται ο Άντυς. Ευγενέστατος, χαμογελαστός, ανταλλάξαμε ευχές και πετάει το...υποννοούμενο. "Ελπίζω να περάσεις"Σπασίκλας "Εννοείται" του λέω!Μεγάλο χαμόγελο Με οδηγεί στο δωμάτιο, πληρώνω 70 ευρώ για πρόγραμμα 69 και ποδολαγνεία και αποχωρεί. Το πρώτο που μου κανε εντύπωση είναι η τεράστια λούτρινη ασπρόμαυρη τίγρης που "κάθεται" πάνω στον καναπέ του δωματίου προσδίδωντας μια αίσθηση παιδικότητας στο χώρο. Άρχισα να αναρωτιέμαι μήπως είναι κάποιο προμύνημα για τη συμπεριφορά της Αλίνας ότι θα με....κατασπαράξει...Γλώσσα Το δωμάτιο πολύ όμορφο, σε αποχρώσεις του μπλε, με στρογγυλο kingsize κρεβάτι, μεγάλο επιτοίχιο καθρέφτη από πίσω του, ντουσιέρα στη γωνία και κωμοδίνα και φυσικά ο καναπές από δέρμα, ο οποίος μπορεί να χρησιμεύσει και για άλλη χρήσηΚουλ. Φωτισμός ουδέτερος,κανονικός προερχόμενος από εντοιχισμένα σποτάκια στο ταβάνι.
Έκανα το μπανάκι μου και περίμενα λίγο μέχρι να έρθει η Αλίνα. Έρχεται μετά από κάποια λεπτά και με πλησιάζει και έτσι είχα την ευκαιρία να την παρατηρήσω καλύτερα. Είναι καστανόξανθη με μακριά μαλλιά, ωραίο πρόσωπο,μικρό 2άρι στήθος, αδύνατο σώμα και γυμνασμένο, σκολαρίκι στον αφαλό και όμορφα και σφιχτά πόδια και μικρός, σφιχτός πισινός. Απαλό και άσπρο δέρμα. Ηλικιακά μάλλον γύρω στα 20-22. όλα πάνω της μινιόν και σαν εμφάνιση γενικά petit. Είναι το στυλ που μου αρέσει άλλωστε. Φορούσε ένα πολύ ωραίο fishnet, μαύρες διχτυωτές ζαρτιέρες και μάυρα εσώρουχα. Πολύ αισθησιακή σαν παρουσία και ήδη με το "καλημέρα" είχα φτιαχτει..Κουλ Λίγες κουβέντες για αρχή και στη συνέχεια ανέλαβα δράση. Αφού αποχωρίστηκε το fishnet και τις ζαρτιέρες και τα εσώρουχα, με καβάλησε, και είχα την ευκαιρία να ασχοληθώ με τα πραγματικά μικρά, σχεδόν παιδικά στήθη της. όμορφα στην αφή, χωράγανε στην παλάμη μου, με ανοιχτόχρωμη θηλή και απαλή ροζ ρώγα που ανταποκρίθηκε στα φιλιά μου. Τη γύρισα ανάσκελα και κατέβηκα χαμηλά στο αιδοίο της! Περιποιημένο όπως πρέπει, με μεγάλα και παχιά χείλη και κλειτορίδα του έδωσα τη δέουσα σημασία και κείνη συμμετείχε αληθοφανώς με μικρούς πνιχτούς αναστεναγμούς. Κατέβηκα και προς τα πατουσάκια της, άρχισα να τα φιλάω, να τα γλύφω..όμορφα μακριά δαχτυλάκια, βαμμένα μπορντώ, έντονη καμάρα. Τήν έβαλα να "παίξει" με τα πατουσάκια της με το πέος μου κάτι που έκανε ιδιαίτερα κέφι καθώς αναλώσαμε αρκετή ώρα και το απολάμβανα κ γω μιας και η κρύες της πατούσες με τη ζεστασιά του κορμιού μου έκαναν ωραία αντίθεση. Σειρά για το δικό της στοματικό, αφού με φίλησε σε όλο μου το κορμί( στόμα αποφεύγει διακριτικά κ ευγενικά), πέρασμα προφυλακτικού και άρχισε να με γλείφει πότε αργά, πότε έντονα, υγρό και με φτυσίματα σε κάποιες φάσεις, χωρίς ενασχόληση με τα @@. Προσπάθειες και για deepthroat, αλλά μέχρι ενός σημείου. Τη γύρισα απότομα ανάσκελα για ιεραποστολικό και η αίσθηση της διείσδυσης πολύ καλή, ήμαστε κοντά ο ένας στον άλλο, αγκαλιασμένοι και με πνιχτά λόγια. Ιδιαίτερη εντύπωση μου έκανε η ευλιγισία της καθώς είχε ανοίξει τα πόδια της απίστευτα πολύ...μείναμε έτσι για αρκετά λεπτά, ύστερα παραλλαγή με ενωμένα τα πόδια της μπροστά μου για να ασχολούμαι παράλληλα και με το αγαπημένο μου σημείοΓλώσσα. Ο καθρέφτης όπως προείπα, παίζει το ρόλο του, καθώς μπορείς και έχεις πλήρη άποψη του τι παιζεται και ανεβάζει επιπλέον τη λίμπιντο! Επόμενη στάση στα 4, όπου η θέα του μικρού και σφιχτου κώλου της Αλίνας είναι ικανή να σε "τελειώσει". Ωραίο στήσιμο, με λυγισμένη μέση, δέχτηκε χωρίς αντίρρηση τη δυνατή μου διείσδυση και κάποια σκαμπίλια στα μαγουλάκια της Παράλληλα και κείνη πότε μέσω του καθρέφτη και πότε απευθείας μου έριχνε πονηρά βλέμματα. Γυρισμα σε στάση του λωτού, τα κορμιά μας τρίβονταν έντονα και με πολύ καλό κούνημα εκ μέρους της και πλήρης επαφή δυνατή. Αλλαγή σε cowgirl όπου σα μικρό κορίτσι άρχισε να γελάει καθώς χοροπήδαγε πάνω στο ερεθισμένο μου μόριο ακούγωντας τον ήχο που παραγόνταν κατά τη διείσδυση από τα υγρά...Αρκετά λεπτά έτσι σπαταλήσαμε και το τέλος με βρήκε σε στάση ιεραποστολική με έντονους μορφασμούς να κάνει κείνη και με τα δαχτυλάκια της βαθιά στο στόμα μου και να αφήνω το σπέρμα μου μέσα στο καυτό της αιδοίο!!
Κάτσαμε λίγο ακόμα στο δωμάτιο, μέχρι να βρω ξανά την αναπνοή μου, αποχαιρετηθήκαμε και αποχώρησε!
Η Αλίνα είναι τελικά μια γατούλα του σεξ, πονηρή, έτοιμη να σε ικανοποιήσει, σαφέστατα gfe, είναι το στυλ της λολίτας που θέλεις να αποπλανήσεις και το κορμί της σε προκαλεί για αμαρτίες. Συστήνεται ανεπιφύλακτα.
ΥΓ: extra credit στον Andy για τις μουσικές του επιλογές, από blues και slow ρεπερτόριο οι οποίες δημιουργούν το επιθυμητο κλίμα για μια επιτυχημενη συνεύρεση και θα πρέπει να αποτελέσει οδηγό και για τα υπόλοιπα μαγαζιά...
Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 14, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Υπηρεσίες
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού