Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 295174
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά τη μεγάλη τσάρκα που έκανα το Σάββατο η αλήθεια είναι ότι λίγες κοπέλες μου κίνησαν το ενδιαφέρον για μία καλύτερη γνωριμία.Μία από αυτές ήταν η Ρομπέρτα,έτσι λοιπόν μίας και είδα στο site ότι βρίσκεται στο 36 ανηφόρισα για τη Βριλησσού.Χωρίς να χάνω χρόνο και αφού ο ευγενικός κύριος της υποδοχής μου επαλήθευσε ότι η Ρομπέρτα βρίσκεται στο studio πέρασα στο δωμάτιο.Το δωμάτιο σχετικά μικρό με χαμηλό φωτισμό και χωρίς την ύπαρξη ντουζ εξίσου και η χαμηλή βαθμολογία.Η Ρομπέρτα δεν άργησε να έρθει έτσι με το που είχα βγάλει και τα τελευταία ρούχα μου εισήλθε στο δωμάτιο.Για όσους δεν γνωρίζουν τη Ρομπέρτα,μελαχρινή κοπέλα με σχετικά μέτριο στήθος θα έλεγα όμορφο σώμα με καλές αναλογίες και καθημερινό πρόσωπο.Να σημειώσω ότι πρόκειται για κοπέλα που εργαζόταν με άλλο όνομα φυσικά, στο γνωστό amnesia.Η έναρξη της συνάντησης έγινε με τη Ρομπέρτα να ξεκινάει κάποια χάδια αλλά και φιλιά στο σώμα μου και να κατεβαίνει σιγά σιγά πιο χαμηλά...Αφού μου αφαίρεσε το εσώρουχό μου,ξεκίνησε ένα στοματικό,καλό θα έλεγα αλλά με αρκετή χρήση των χεριών χωρίς βέβαια να γίνεται πολύ ενοχλητικό.Έναρξη στο σεξ με την Ρομπέρτα από πάνω να κινείται σε σωστούς ρυθμούς,σύντομη αλλαγή σε πισωκολλητό για να ελέγχω κάπως καλύτερα τη κατάσταση...Τελευταία στάση το ιεραποστολικό καθώς η εβδομαδιαία αποχή καθώς και κάποια φιλιά από τη Ρομπέρτα δεν μου άφησαν πολλά περιθώρια....Ξάπλωσα δίπλα της και συζητήσαμε λίγο για το amnesia αλλά και για τα μαγαζιά που εργάζεται,για το πώς πηγαίνουν το τελευταίο καιρό.Με χαμόγελο πάντα αποχώρησε από το δωμάτιο με ευχαρίστησε και ανανεώσαμε το ραντεβού μας για το μέλλον...
Συμπερασματικά η Ρομπέρτα είναι μία ευγενική κοπέλα και αφού την επιλέξει κάποιος στα ενδότερα θα προσπαθήσει να μην τον απογοητεύσει και να περάσει καλά μαζί της....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 14, 2013
Όνομα κοπέλας
Ρομπέρτα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, dourosladers, n.smirni76 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού