Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 44 10
Sex Studio 82661
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ποδαρικο για το νεο ετος με το εκ Βουλγαριας ορμωμενο τουμπανο Ντεσυ,μετα απο αρκετη καθυστερηση βεβαια,περιπου μιας ωρας (πηγα 2 φορες στις 12 και στις 12μιση και η τσατσα μου εριξε διαδοχικα ακυρα λεγοντας μου 'δεν ηρθε ακομα' Θυμός ,μεχρι που στην 3η επισκεψη μου γυρω στις 1 πετυχα επιτελους τον Βυζουβιο που στοχευα εδω κ κατι μερες,διαβαζοντας τοσα γι'αυτην.30 ευρω και βουρ στο δωματιο ευθεια στο βαθος,ο χωρος σε γενικες γραμμες ειναι καλος,καθαρος και περιποιημενος με μερικα φαουλ ομως οπως μικρο δωματιο & κρεβατι,χαμηλο φωτισμο οπου δεν βλεπεις την τυφλα σου καθως κ βρεγμενα πλακακια εκει διπλα στη ντουζιερα (πρεπει να μεριμνησουν γι αυτο το θεμα ειδικα).Περιμενα εγω και μετα απο κανα 2λεπτο μπηκε μεσα η Ντεσυ,φορωντας ενα κομπινεζον,ψηλοκαπουλη,βυζι τουμπανο,καλουτσικη φατσα και γενικως ειναι μια γκομενα που δεν περναει απαρατηρητη.Συστηθηκαμε,μαλακιστηκαμε λιγο και ξαπλωσαμε για τσιμπουκι,καλα τα παει με σταθερα και γερα ρουφηγματα,μου ανυψωσε το ηθικο σχετικα γρηγορα και εδω ξεκινησαν τα δυσκολα γιατι εχοντας φαει την ξενερα απ το περιμενε-περιμενε,εχασα τον αρχικο ενθουσιασμο που ειχα και γενικως ημουν αλλου,κατι που καταλαβε και η ιδια.Την εβαλα να με καβαλησει,καλη φαση κι εκει γιατι ειναι νταρντανα και εχεις πραμα να πιασεις,μετα την πηρα λιγο στα τεσσερα για αλλαγη κ σκεφτηκα να τελειωσουμε στα πλαγια,ομως εγω απ' οτι εβλεπα δεν τελειωνα κ κοντεψε να ξαναπεσει Κεφάλι σε τοίχο! Για να μην σε κουραζω,της λεω,κατσε κατω και παιξτον μου,οπου μετα απο λιγη ωρα ηρθε και το τελος με την Ντεσυ να αισθανεται καπως αμηχανα και να μου ζηταει συγνωμες,αλλα της ειπα ειναι δικο μου το θεμα,δεν εχω κανα παραπονο απο σενα.Ισως να ηταν καλυτερη η συνευρεση μας αν την πετυχαινα κατευθειαν,αλλα αργησε να ρθει κ μου γαμηθηκε λιγο η καυλα κ η διαθεση,τεσπα.Τα θετικα που επεσημανα ειναι η φιλικη διαθεση,η ελλειψη βιασυνης κ προθεσης ξεπετας,η ωραια αισθηση που εχει το δερμα της κ το πυραυλοβυζο βεβαιως βεβαιως.Αρνητικα,οταν την πηρα πισωκολλητο μυριζε καπως ασχημα ο κωλος της Money Mouth κ σαν να μου φανηκε οτι κ αυτη ηταν λιγο στην κοσμαρα της,αλλα παντως σε καμια περιπτωση κομοδινο η απομακρη.Απαλυνε λιγο την αρχικη ξενερα που φαγα και για μια καταθεση αξιζει.Δεν ενθουσιαστηκα αλλα δεν την αποκλειω κιολας.Σαν επιλογη την κατατασσω αξιοπιστη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 10, 2013
Όνομα κοπέλας
Ντέσυ
VaggelisWestSide
Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
7
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 παλαιμαχος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιανουαρίου, 2013
Ημερ. επισκεψης 10-01-2013**,απο λαθος βιασυνης εβαλα το '12,να με συμπαθατε. Μεγάλο χαμόγελο
19 Φεβρουαρίου, 2018
εκανα καταπληκτικα γαμησια με την κοπελα.Ολα της υπεροχα!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2