Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825587
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Οπως το λεει και η περιγραφη. Μια πεταμενη επενδυση των 70 Ευρω. Διαλεξα το αυταρχικο προγραμμα με το στραπον για να με γαμησει το κοριτσι απο πισω στον κωλο, και με τις μποτες για να τις γλυψω. Θελω να σας εκφρασω μια ανωμαλη επιθυμια μου που μου αρεσει παρα πολυ και την γουσταρω. Μου αρεσει παρα πολυ να γλυφω γυναικιες μποτες και μετα να με παταει η γκομενα με τις μποτες της πανω στο κεφαλι μου. Δυστηχως οταν ηρθε αργοτερα το κοριτσι το στραπον που μου εφερε δεν μου αρεσε καθολου. Ηταν ενας απλο δονητης και δεν μου αρεσε καθολου και δεν ηταν στραπον με το σχημα του πεους με τα @@ και με την ζωνη που δενεται στην μεση που μου αρεσει και το γουσταρω. Δευτερο οταν ηρθε το κοριτσι δεν ειχε φορεσει καθολου μποτες γιατι μου ειπε οτι δεν εχει καθολου το μαγαζι ( μποτες) . Τοτε ειναι που τα πηρα και εγω στο κρανιο απο τα ψεματα της τσατσα. Και της ειπα ακυρο το αυταρχικο και ας κανουμε φυσιολογικο. Ελεθευρο στοματικο δεν κανει, γλυψιμο στις μπαλες δεν κανει. Και τωρα περνανε στο κυριος πιατο. Της εκανα σεξ μονο απο μπροστα. Απο πισω δεν δεχτηκε η αιτια και ο λογος ειναι οτι το πεος μου ειναι μεγαλο και χοντρο και οτι θα την πονεσω. Μετα της εγλυψα τα μεγαλα στηθη της , αργοτερα κατεβηκα και της εγλυψα το αιδοιο της και αργοτερα τον πρωκτο της. Επειτα τραβηξα μια μαλακια και τελειωσα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 05, 2013
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
Υπηρεσίες
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 15
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 15
1 2