Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824391
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Οπως το λεει και η περιγραφη. Μια πεταμενη επενδυση των 70 Ευρω. Διαλεξα το αυταρχικο προγραμμα με το στραπον για να με γαμησει το κοριτσι απο πισω στον κωλο, και με τις μποτες για να τις γλυψω. Θελω να σας εκφρασω μια ανωμαλη επιθυμια μου που μου αρεσει παρα πολυ και την γουσταρω. Μου αρεσει παρα πολυ να γλυφω γυναικιες μποτες και μετα να με παταει η γκομενα με τις μποτες της πανω στο κεφαλι μου. Δυστηχως οταν ηρθε αργοτερα το κοριτσι το στραπον που μου εφερε δεν μου αρεσε καθολου. Ηταν ενας απλο δονητης και δεν μου αρεσε καθολου και δεν ηταν στραπον με το σχημα του πεους με τα @@ και με την ζωνη που δενεται στην μεση που μου αρεσει και το γουσταρω. Δευτερο οταν ηρθε το κοριτσι δεν ειχε φορεσει καθολου μποτες γιατι μου ειπε οτι δεν εχει καθολου το μαγαζι ( μποτες) . Τοτε ειναι που τα πηρα και εγω στο κρανιο απο τα ψεματα της τσατσα. Και της ειπα ακυρο το αυταρχικο και ας κανουμε φυσιολογικο. Ελεθευρο στοματικο δεν κανει, γλυψιμο στις μπαλες δεν κανει. Και τωρα περνανε στο κυριος πιατο. Της εκανα σεξ μονο απο μπροστα. Απο πισω δεν δεχτηκε η αιτια και ο λογος ειναι οτι το πεος μου ειναι μεγαλο και χοντρο και οτι θα την πονεσω. Μετα της εγλυψα τα μεγαλα στηθη της , αργοτερα κατεβηκα και της εγλυψα το αιδοιο της και αργοτερα τον πρωκτο της. Επειτα τραβηξα μια μαλακια και τελειωσα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 05, 2013
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
Υπηρεσίες
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιανουαρίου, 2013
Σοβαρά μιλάς;; Λένε ψέματα σε αυτό το στούντιο;;;;;;;
10 Ιανουαρίου, 2013
αντζελα παρε τα μετρα σου γρηγορα τι πραγματα ειναια υτα στο στουντιο 1 νουμερο της αθηνας.ειναι που ειναι τα κοριτσια κατω απο την βαση στο θεμα εμφανησης αμα χασετε και το αυταρχικο βλεπω να γινεται παλι μπουρδελακιΓερο-μύστης
10 Ιανουαρίου, 2013
Η Ντανιέλα μού είπε ότι άλλα ζητάς καί άλλα θέλης,,,,, ισχύη ??Χμμμ;
10 Ιανουαρίου, 2013
Καταρχην, μεγαλε, θα επρεπε να κουβαλας το δικο σου strapon για να εχεις ακριβως αυτο που θελεις και προπαντον να ξερεις οτι μπαινει μονο στη δικη σου κωλαρα ( ειναι θεμα υγιεινης). Για τις μποτες μαλλον εχεις δικιο. Αυτο το μαγαζι απο οτι φαινεται εξιδικευεται στα αυταρχικα και αρα δε νοειτια να μην εχει τον βασικο εξοπλισμο.
Τωρα στα του service η δεν τα λες ολα και κατι κρυβεις η απλα χαλασε η φαση σε τετοιο σημειο που δεν ηταν πλεον αναστρεψιμη. Ο καθενας που διαβαζει θα καταλαβει οτι η συγκεκριμενη προσφερει υψηλο service.
Νομιζω οτι επρεπε να ειχες αποχωρησει και να μην συμβιβαζοσουν με το "φυσιολογικο"
Οσο για το αλλο "να γλυφεις μποτες" (πως δε σιχαινεσαι Χμμμ;) και να σε πατανε στο κεφαλι Κεφάλι σε τοίχο! τι να πει κανειςΧμμμ; περι ορεξεως μονο...
10 Ιανουαρίου, 2013
Ε, αν δεν είχαν μπότες για να τις γλύψεις (οι γόβες δεν θα σου έφταναν μάλλον!) και στραπόν με αρχίδια το δίκιο σου έχις κι εσύ!Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
10 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ποτέ δε λένε ψέματα σε αυτό το studio(?)!
Και είναι και νόμιμα, τα πάντα εκεί μέσα!
Και έχουν μόνο μοντέλα-μουνάρες!
Και δεν έχουν και τραβελόφιλους, πισωγλεντζέδες, αβανταδόρους ρουφιάνους!
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
10 Ιανουαρίου, 2013
ΚουλΚουλΚουλΚουλ
Φ
Φυλης104
10 Ιανουαρίου, 2013
Φιλε βλακεια εκανες που εγραψες αρνητικη κριτικη,γιατι η Κυρια(Αντζελα)μπορει να βγαλει εδω στη φορα τα απλυτα σου και τις ανωμαλειες και τα βιτσια σου.Το ειχε ξανακανει στο παρελθον εξαλλου οταν ειχε απειλησει συναγωνιστη.Μηπως κανω λαθος παιδια?Χμμμ;
10 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ανέβηκε δυσφημιστική κριτική για το 104?

Κάποιο λάθος κάνει ο συναγωνιστής,εκεί είναι όλα τέλεια...
11 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

όλοι μπορεί να έχουμε μια κακή μέρα. απλώς μου φαίνεται σου έπεσαν όλα μαζεμένα... επίσης δεν είναι όλες οι κοπέλες καλές στο αυταρχικό. κάθε μια έχει τη δικη της τεχνική ή δεν έχει και καθόλου. Πάντως με τη συγκεκριμένη κοπέλα και εγώ δεν βρήκα αυτό που περίμενα.
15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2