Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 224 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ήρθε η ώρα να μιλήσουμε για αληθινές υπηρεσίες όχι μαλακιες τύπου! Η Αφροδίτη είναι μια γυναίκα η οποία υστερεί από εμφάνιση (εννοώντας πως δεν είναι σε καμία περίπτωση άσχημη όμως δεν είναι η κλασική μουναρα look αλλά υπηρεσίες φόλα) μέτριο βυζί λίγη κοιλίτσα κοντή αλλά έχει ένα πουτανιαρικο ύφος που φτιάχνει κάποιον που δεν του έχουν λείψει οι μουναρες από την ζωή του αλλά το άγριο κ βρώμικο πήδημα. Την συγκεκριμένη ήταν η δεύτερη φορά που την έχω πάρει, κ αφού ταίριαξε κ η δεύτερη καλύτερα από την πρώτη γραφώ τα έξης δεν ξέρω πως τα λέτε εσείς G.F.E F.B.I CIA BCA DVD η γυναίκα είναι γεννημένη ΠΟΥΤΑΝΑ . Μέχρι τώρα το καλύτερο γαμιση σε studio πρόγραμμα απλό 50 euro υπηρεσίες για 100 κ όποιος κατάλαβε κατάλαβε τα κάνει όλα κ συμφέρει .Μπαίνω μπανάκι έρχεται η Αφροδίτη, κουβεντούλα χαμουρεμα , κ αρχίζει το σόου κάθομαι στην καθιερωμένη καρέκλα πίπα σεμιναρίου σάλια παντού deep για deep λεμέ ζούληγμα στα αρχιδια έσταζαν όλα, με πάει στο κεφαλάρι του κρεβατιού με ανεβάζει κ συνεχίζει πίπα- μπάνιο στα αρχιδια ρούφηγμα κ πουτσα λαρύγγι, την βάζω κάτω κ πλακώνουμε 69 οπού εκεί πήγε η κυρία να μου βάλει δάχτυλο χωρίς να έχω ζητήσει κ έφαγε φρένο στο ήρεμο όμως. Ξεκίνα ο αγώνας καβάλα την βγάζω όμως σύντομα αφού βλέπω ότι θα τελειώσω με την φόρα που είχαμε πάρει στήνω στα 4 κ παίρνω τα καπούλια στα χέρια ηρεμώ για λίγο κ αρχίζω να βαρώ αλύπητα καμία διαμαρτυρία άλλες λόγο μεγέθους θα με είχαν σταματήσει άμεσος εκεί έχυσα τα είπαμε λίγο να πάρω κάποιες πληροφορίες για παρτουζα με αυτήν κ την Ανίτα κ καληνύχτα!!! Η γυναίκα είναι κορυφή δεν λέω άλλα για να μην το κάψω όποιος πάει θα καταλάβει……ΤΟ 7 ΣΤΗΝ ΣΥΜΕΤΟΧΗ ΕΙΝΑΙ 10 δεν αφηνει ομως

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Μέλος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού