Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 128 10
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την Ντάρια την έιχα δει από το παρόν site χρόνια τώρα αλλά δεν είχε τύχει να την επισκεφτώ. Αφού είδα και κάτι τελευταίες φωτογραφίες (αυτές που είναι μελαχροινή πια), και παρατήρησα ότι μάλλον πρέπει να έχει σφιχτό σώμα....ε είπα να πάω να δω τι λέει κ από κοντά...

Φτάνοντας βρήκα θέση στάθμευσης σχετικά εύκολα για Κυριακή και γιορτή στη συγκεκριμένη περιοχή κιόλας, μιας κ το εν λόγω στούντιο είναι σε πολυσύχναστο σημείο.

Πήγα γύρω στις 9μιση όμως και δεδομένου ότι η κοπέλα ήταν στο τελείωμα της 2ης βάρδιας της για την ημέρα, ομολογώ πως φοβόμουν μην είναι κουρασμένη.

Φτάνοντας, χτυπάω το κουδούνι κ μου ανοίγει η χαμογελαστή υπηρεσία η οποία με υποδέχτηκε με ευχές ανάλογες των ημερών(εδώ να σημειώσω πως για υπηρεσία δεν είναι κ τόσο μεγάλη κ είναι και καλοδιατηρημένη). Με οδηγεί στο σαλόνι κ μου λέει ποιά κοπέλα είναι κ τα προγράμματα τα οποία ξεκινούν από 40Ε αν και προσωπικά δε νομίζω πως το 40ρι στα στούντιο είναι κάτι παραπάνω από απλός "κράχτης", αφού δεν περιλαμβάνει σχεδόν τίποτα... Έρχεται κ η κοπέλα και με χαρά μου παρατηρώ πως ήταν μες την ενέργεια και το χαμόγελο, οπότε δίνω τα 50Ε στην υπηρεσία η οποία και με οδηγεί (αγκαζέ!!!) στο δωμάτιο..... Μπάνιο (παρέχεται και σφραγισμένη πετσέτα) κ αναμονή για το μωρό....

Έρχεται η ώρα που μπαίνει μέσα κ η Ντάρια, εμφανισιακά δεν ξέρω αν φαίνεται από τις φωτογραφίες αλλά έχει απίστευτα γυμνασμένο σώμα.....Έπαθα πλάκα από τη "σκληρότητα" του σώματος της.... (Εξ ου κι ο τίτλος). Φαίνεται πως η γυμναστική κ οι πολεμικές τέχνες που κάνει έχουν κάνει καλή δουλειά στο κορμί της. Η κοπέλα μιλάει άπταιστα ελληνικά κ είναι επικοινωνιακή, με αποτέλεσμα να σε κάνει να νιώθεις οικεία από την πρώτη φορά κιόλας...Ίχνος κούρασης δεν παρατηρήθηκε.
Μετά από αρκετά προκαταρκτικά διεισδύω σε κανονική στάση κ τελειώνω την αποψινή μου επαφή με αυτό το πλάσμα που ακούει στο όνομα Ντάρια....

Να τονίσω πως όλα ήταν υπέροχα με ένα αρνητικό μόνο: Θα φύγει σε 2 βδομάδες και θα λείψει 2 μήνες.....Τι να κάνουμε, θα την περιμένω να γυρίσει ;) , αλλά μέχρι να φύγει.... θα τα ξαναπούμε....... Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 06, 2013
Όνομα κοπέλας
Ντάρια
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
633
Πόντοι:
2.357
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιανουαρίου, 2013
Ε βεβαια θα λειψει 2 βδομαδες, με τα 50αρια που δινουμε θα παει διακοπες προφανως η κοπελα Μαλακία
Για να μην παρεξηγηθω : τη Νταρια την εχω παρει στο Βουλιαγμενης 83-Γοργονες που νομιζω δεν υπαρχει πλεον. Εμφανισιακα ειναι πραγματι ομορφη για τα δικα μου γουστα, επικοινωνιακη και γλυκια. Αλλα 50 ευρω με βασικο προγραμμα δεν ξαναδινω ουτε για τη Megan Fox (καλα,για αυτην θα εδινα Έρωτας).
07 Ιανουαρίου, 2013
Κανείς δεν υποχρεώνει κανέναν να δώσει τα λεφτά του. Από'κει και πέρα το πως θα τα φάει η Ντάρια και η κάθε κοπέλα είναι δικό της θέμα και δε μας πέφτει λόγος.
P
px75
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2