Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 305 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 565172
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από κάποιες μέρες αποχή λόγω των εορτών και μην έχοντας ξεκουραστεί όπως πρέπει ο δρόμος με έβγαλε στη Πειραιώς και συγκεκριμένα στο studio 193.Πάρκαρα το αυτοκίνητό μου στον ιδιωτικό χώρο που έχει το μαγαζί και ανέβηκα τις σκάλες.Η υποδοχή ήταν από την αρκετά ευγενική κυρία η οποία με ενημέρωσε για τις δύο κοπέλες που εργαζόντουσαν εκείνη την ώρα.Η μία ήταν η Πάρις η οποία είναι αρκετά αδύνατη και η άλλη κοπέλα η Ντανιέλα την οποία και επέλεξα.Η Ντανιέλα είναι μια γλυκιά καθημερινή κοπέλα με όμορφο σχετικά πρόσωπο μικρό στήθος και κλασική θα έλεγα περιφέρεια.Αφού πλήρωσα για απλό πρόγραμμα πέρασα στο δωμάτιο για ένα γρήγορο ντους.Λίγα λόγια για το δωμάτιο:Καθαρός χώρος μικρός σχετικά,εξοπλισμένος με τα απαραίτητα όπως σφραγισμένη πετσετούλα,χαρτί,παντοφλίτσες κτλ.Η Ντανιέλα δεν άργησε να έρθει, έτσι με το που τελείωσα το ντουζάκι μου και αφού αρωματίστηκα ελαφράΜεγάλο χαμόγελοήρθε χαμογελαστή...Όπως ανέφερα και στο τίτλο η Ντανιέλα ήταν η πρώτη συνάντησή μου για το 2013!Έναρξη με κάποια φιλιά στο στήθος μου, άλλα και με εμένα να ανταποκρίνομαι με χάδια στο σώμα της αλλά και στο στήθος της.Ξεκίνημα με στοματικό αρκετά καλό με σωστή χρήση των χεριών και της γλώσσας.Συνέχεια με τη Ντανιέλα από πάνω καθώς την κατέχει την συγκεκριμένη στάση και κινείται με σωστούς ρυθμούς.Αλλαγή σε πισωκολλητό για λίγο μιας και η αποχή των ημερών αλλά και η κούραση δεν μου άφησαν περιθώρια και ήρθε το σύντομο σχετικά τέλος!Κάποια παράπονα από πλευράς της δεν έλειψαν μιας και η συνεύρεσή μας τελείωσε κάπως γρήγορα...Λίγη κουβεντούλα για τη δουλειά στα studio αλλά και για διάφορα θέματα και ανανέωση του ραντεβού μας για το μέλλον...
Συμπερασματικά η Ντανιέλα είναι μία αξιόπιστη επιλογή και σε όποιον την επιλέξει για τα ενδότερα πιστεύω ότι δεν θα τον απογοητεύσει...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 06, 2013
Όνομα κοπέλας
Ντανιέλα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, dourosladers, n.smirni76 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού