Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 241 10
Sex Studio 332689
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
πρωινομεσημεριανή επίσκεψη στο μαγαζί μάλλον τους έκανα ποδαρικό γιατί και τα δυο δωμάτια ήταν πεντακάθαρα
η κοπέλα είναι μικρή γύρο στα 25 αρκετά όμορφη με γλυκό έξυπνο μουτράκι μελαχρινό μαλλί ίσιο λίγο πιο κάτω από τον ωμο ωραίο αδύνατο σωματάκι με εντυπωσιακό πεταχτό κώλο και μικρό στητό βυζάκι

όσο έκανα ντουζάκη μπαίνει η κοπέλα μέσα και έκατσε υπομονετικά στην άκρη του κρεβατιού και περίμενε ενώ ανταλλάξαμε μερικές κουβεντούλες για μια πρώτη γνωριμία
μόλις ξαπλώνω έρχεται από επάνω μου και με μια ωραία και ήρεμη κίνηση βγάζει το σουτιέν της και αρχίζει τα γλειψίματα και φιλια στο σώμα, στήθος λαιμό ,αφτιά,πρόσωπο για αρκετή ώρα ενώ ήταν αντίστοιχος δεχτικη σε ότι και αν τις έκανα χωρίς όμως υπερβολές γιατί μου έβγαζε μια ηρεμία και ένα έντονο gfe στιλ

συνεχεια με μια μέτρια πίπα χωρίς χερια αλλα πολλή ήρεμη χωρίς δύναμη εδώ θέλει αρκετή δουλειά από μέρος της ήταν το αδύναμο σημείο της

στο sex φτιάξαν τα πράγματα με καλή αίσθηση και αρκετά σφιχτό νινακι που ξεκινήσαμε με εκείνη από επάνω με καλο ρυθμό και εναλλαγές με αγκαλιές και γλειψίματα στο λαιμό και στα βυζιά από μέρος μου

μετά γύρισμα στα τέσσερα όπου με θεα το εξαιρετικό κουλούρι της και σε συνδυασμό το σφιχτό νινακι δεν άργησε η κατάθεση
μετά σύντομη κουβεντούλα καλο social time

γενικά είναι μια κοπέλα που θα αρέσει πόλη στους λάτρης του gfe προσωπικά ήθελα κάτι πιο δυνατό γι'αφτο και δεν τρελάθηκα αλλα δεν το έκλαψα κιόλας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 05, 2013
Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
23
Πόντοι:
96
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιανουαρίου, 2013
Αρχικά νόμιζα οτι έγραφες για την Νάντια .Φαινεται οτι έχουν πολλές ομοιότητες
06 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

προσωπικά νομίζω πως η Νάτια είναι μια κλάση πιο επάνω σε όλα
06 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εμφανησιακα με έχει κεντρίσει η νάντια καθώς ειναι πολύ χαμογελαστή κ ζεστη κ με σώμα που κολάζει...θα την τιμήσω στην επομενη άδεια μου...Κουλ
07 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

να την τίμησης νομίζω ότι είναι στα γούστα σου
07 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ειναι πολυ καλή αλλά για ηρεμες καταστάσεις.
04 Αυγούστου, 2016
Ξέρουμε που εξαφανίστηκε η κοπέλα;Τη ψάχνω καιρό.Ελπίζω να μη κάνει καμία επέμβαση.Με χαλάνε πολύ τα σιλικονατα...
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6