Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 224 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ξεκινώντας μία πρωινή τσάρκα από τη Νέα Φιλαδέλφεια και με ενδιάμεσες στάσεις σε διάφορα studio κατέληξα στο studio 12.Το συγκεκριμένο ίδρυμα είναι το μεγαλύτερο που υπάρχει αυτή τη στιγμή στην Αθήνα.Πάρκαρα το αυτοκίνητο στο χώρο του parking,εδώ έχουμε ένα μείον καθώς γίνονται κάποια έργα και οι εργάτες καταλαβαίνουν αμέσως που παςΛύπη Τέλος πάντων η χαρά ότι θα συναντήσω τη Σόνια με κάνει στο να ξεχνάω τα πάντα!Χτυπάω το κουδούνι και με υποδέχεται η κάπως ιδιότροπη υπηρεσία καθώς το μόνο που λέει είναι:"Πάλι ήρθες για βόλτα;"Ειλικρινά για βόλτα δεν έχω πάει εκεί ποτέ παρά αποφασισμένος πάντα να περάσω στο δωμάτιο.Το ξεπερνάμε κι'αυτό καθώς η Σόνια απ'ότι μου είπε είναι στο δωμάτιο με συναγωνιστή.Πληρώνω το παράβολο και είσοδος σε ένα απ'τα μεγάλα δωμάτια που κατέχει το μαγαζί.Χαλάρωση και ντουζάκι μέχρι να έρθει το κορίτσι...Είσοδος της χαμογελαστής Σόνιας,κάποιες ερωτήσεις για το που χάθηκα...Έρωταςασπασμός και ήρεμη θα έλεγα έναρξη του αγώνα με κάποια φιλιά στο λαιμό μου.Η ανόρθωση με τη χάδια της Σόνιας δεν αργεί να έρθει.Η προσπάθεια μου στο να πάρω μέρος στα χάδια για να τις τα ανταποδώσω γίνεται με επιτυχία καθώς τη φιλούσα παντού..ΈρωταςΗ συνέχεια περιλαμβάνει special στοματικό καθώς στέκομαι όρθιος στο κεφαλάρι του κρεβατιού με τη Σόνια να μην αφήνει κανένα σημείο παραπονεμένο....Ξεκίνημα με τη Σονια στα τέσσερα,γύρισμα σε πλάγια θέση,παύση για στοματικό το οποίο αν δεν την σταματούσα θα τελείωνα εκεί.Το τέλος μας βρήκε σε ιεραποστολικό με τη Σόνια να βγάζει κάποιους αληθοφανείς αναστεναγμούς και να μου παραπονιέται ότι ήτανε λίγο σύντομα...(Που να αντέξεις και παραπάνω...)
Συμπερασματικά, όπως οι περισσότεροι γνωρίζουν η Σόνια θα παραμένει μέσα στο top των studio,καθώς είναι σωστή επαγγελματίας και δύσκολα θα φύγει κάποιος δυσαρεστημένος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 01, 2012
Όνομα κοπέλας
Σόνια
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, dourosladers, n.smirni76 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού