Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 144 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την λολα την εχω παρει δυο φορες,σε χρονικο διαστημα ενος περιπου μηνα.Παλιοτερα ηταν ενα απο τα στανταρακια μου,οταν δουλευε στη φυλης στη μονης προδρομου,προθυμη,τρυφερη και ερωτικη συναμα.Τη πρωτη φορα πριν λιγες μερες,προτεινοντας μου μια εκπτωση στο προγραμμα που επελεξα,ηταν το ιδιο ευχαριστη στο δωματιο οπως παλια,με αγκαλιες,φιλια ,χαδια αλλα και γλυκια φιλια στο στομα.Μια σταση,ιεραποστολικα για αρκετα λεπτα,καθοτι εντονα ερεθισμενος,μενοντας ευχαριστημενος απο τη συμμετοχη της συνολικα,με μια μικρη παρατηρηση..θα την ηθελα ακομη πιο ενεργη στην ιεραποστολικη σταση που τη δοκιμασα,χωρις ομως να μ ενοχλει ιδιαιτερα.Σημερα την εκπτωση την προτεινα εγω,και δυσυτυχως συνειδητοποιησα οτι θα ειχαμε εκπτωση και στις υπηρεσιες.Τα φιλια στο λαιμο γαργαλουσαν,ενω τα φιλια στο στομα απαγορευοταν καποιες στιγμες που το ηθελα και το ζητησα.Αλλωστε γι αυτο πηγα στη λολα,γιατι ηθελα κατι πιο οικειο και πιο προσωπικο στις υπηρεσιες.Αν εξαιρεσουμε τις παραπανω παρατηρησεις,ειχα καλη περιποιηση στο στοματικο,ενω στο σεξ,εκανε τη σωστη κινηση οταν εβαλε τα ποδια της στους ωμους μου.Αφου δεν ειχαμε φιλια στο λαιμο και στο στομα,κατι αλλο θα επρεπε να σκεφω και εγω και αυτη οπως φανηκε.Σ αυτη τη σταση,τα πραγματα κυλησαν πολυ καλα ομως..Μ εφερε σε καλη φαση διεγερσης,και ομολογω οτι το απολαυσα αρκετα.Στη συνεχεια την εφερα πλαγιαστα και κατοπιν παλι με τα ποδια μας μπλεγμενα,για να τελειωσω εχοντας ξαπλωσει πλαγιαστα και οι δυο πια στο κρεβατι.Γενικα το απολαυσα.
Ενα ακομη παρελειπομενο,στην ερωτηση αν θα παω στη γυναικα μου που τη κερατωσα,της ειπα,δεν τη κερατωσα,γιατι δεν εχω.Τοτε μου ειπε πως γινεται,αφου ειμαι ομορφος.Τοτε τη ρωτησα γιατι δεν με φιλησε..απαντωντας πως στη τιμη που τη πηρα δεν προσφερονται γλωσσοφιλα.Η αναζητηση μιας ακομη σταθερης πορνης στην αποδοση και φουλ συμμετοχης μεσα στο νεο ετος συνεχιζεται..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 02, 2013
Όνομα κοπέλας
Λόλα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού