Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Sex Studio 159301
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πάει καιρός από την συνάντησή μου με την Ινα,αλλά θέλω να γράψω κριτική μιάς και μου άφησε πολύ καλές εντυπώσεις.Η Ινα για όσους δεν την ξέρουν είναι μία ψηλή, όμορφη θα έλεγα κοπέλα,με ωραίο σχετικά πρόσωπο αέρα στο σαλονάρισμα και πανέμορφο πίσω σύστημα άλλωστε γι'αυτό και η καλή φήμη...!Αφού την επέλεξα στο σαλόνι από την Αλεξάνδρα η οποία μπροστά στην Ινα χάνει πολύ,πέρασα στο δωμάτιο για ένα χαλαρωτικό μπανάκι πριν την έναρξη.Μετά από λίγα λεπτά η Ινα ήρθε στο δωμάτιο,με σκούπισε καθώς ήμουν με λιγα νερά από το μπάνιο αφαίρεσε την πετσέτα και ξεκίνησε ένα στοματικό special,το οποίο έχει και περιποίηση της γύρω περιοχής..!Λόγω σωματικής κόπωσης από τη δουλειά + το special στοματικο δεν άντεξα και παρέδωσα στο πισωκολλητό.
Συμπερασματικά η Ινα είναι μία κοπέλα που αξίζει να επισκευτεί κανείς κατά την άποψή μου καθώς δεν θα φύγει παραπονεμένος...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 15, 2012
Όνομα κοπέλας
Ίνα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, dourosladers, n.smirni76 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιανουαρίου, 2013
φιλε περασα απο Ινα τις προαλες φανταστικος κωλος κ ποδαρες αλλα ειναι απο τις ποιο ασχημες τανες που εχω δει απο την μεση κ πανω χαλια αβιζη τελειος αλλα παει στο διαολο αυτο, τι μαπα ειναι αυτη ρε μηλαμε για ασχημια!!!
06 Ιανουαρίου, 2013
Είσαι λίγο υπερβολικός...Δεν έχει και τόσο άσχημο πρόσωπο!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2