Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 148 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την συγκεκριμενη κοπέλα την ξέρω γύρω στον 1 μιση χρόνο... είχα καιρό να πάω να την δω και δεν άντεξα άλλο όπως καταλαβαίνετε ;) ....

Σε θέμα εμφάνισης προτιμώ τις ψηλές, αλλά η συγκεκριμένη αν και μικροκαμωμένη είναι κόλλημα για μένα...

Πριν πάω παίρνω ένα τηλ. να επιβεβαιώσω τη βάρδια γιατί αν δεν ήταν η συγκεκριμένη δεν με κόβω να πήγαινα, δεν ήμουν σε mood δοκιμών, ήθελα κάτι στάνταρ να περάσω καλά σήμερα μιας και δουλεύω 24ωρο αύριο...

Η κίνηση στους δρόμους δεν ήταν τραγική αν και έβρεχε καταρρακτωδώς κι έτσι έφτασα γρήγορα και πάρκαρα έξω από το στούντιο εύκολα. Δεν ξέρω αν η αιτία είναι ότι είναι Κυριακή, αλλά τα στενά ήταν άδεια...

Ανεβαίνω λοιπόν και με υποδέχεται η εξυπηρετική υπηρεσία η οποία με ενημέρωσε ότι η κοπέλα είναι στο δωμάτιο. Ομολογώ το περίμενα μιας και το μοναδικό άλλο αυτοκίνητο που είδα ήταν παρκαρισμένο ακριβώς δίπλα στην πόρτα Κουλ

Αράζω στον καναπέ και περιμένω να δω και καλά την κοπέλα (λες και δεν θα μπαινα...χαχαχα). Όταν την είδα ομολογώ ότι ένιωσα ακόμα μεγαλύτερη επιθυμία να βρεθώ μαζί της. Πληρώνω 60Ε και περνάω στο αριστερό δωμάτιο το οποίο αν δείτε και στις φωτογραφίες έχει στρογγυλό κρεββάτι και...μπάρα!!!!!!! Ο χώρος στο σύνολο είναι σε πολύ υψηλό επίπεδο ακόμα και για στούντιο ή ξενοδοχείο ημιδιαμονής... Ανοίγω την πετσέτα και τις παντόφλες μιας χρήσης και περνάω για ενα ντουζάκι....

Ξαπλώνω και περιμένω (με ανυπομονησία το μωρό). Λόγω του ότι τα προηγούμενα 24ωρα δεν είχα ξεκουραστεί και τόσο και είχα ένα άγχος αν θα καταφέρω να έχω τις επιδόσεις που θα ήθελα.....
Μόλις μπήκε ομως τα ξέχασα όλα οριστικά...... Ξεκινήσαμε με χαδάκια και η ανόρθωση μου δεν ήταν απλά άμεση αλλά και σε υπερθετικό βαθμό, στην φάση του στοματικού που ακολούθησε το παρατήρησα και "ψιλιάστηκα" το τι έχει να γίνει στη συνέχεια....
Το σεξ έγινε (με αρκετή συμμετοχή από μέρους της) σε 2 στάσεις: πλάγια και κανονική.... εκεί τέλειωσα κιόλας....
Πρέπει να τονίσω πως η κοπέλα είναι αρκετά ομιλητική καθ' όλη την παραμονή της στο δωμάτιο... Φεύγοντας με χαιρέτησε με ευχές για το 2013, που μετά από τη σημερινή συνεύρεση στάνταρ θα μου "μπεί" ευχάριστα Χαμόγελο

Φεύγοντας η υπηρεσία έκλεισε την πόρτα πίσω μου ευχόμενη κι αυτή ό,τι καλύτερο για την επερχόμενη νέα χρονιά....
Την οποία με βλέπω να χαλάω αρκετές εκατοντάδες ευρώ στην συγκεκριμένη κοπέλα...Χαχαχαχαχαχαχαχα

Καλή χρονιά σε όλο τον κόσμο ! ! ! ! ! ! ! !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 30, 2012
Όνομα κοπέλας
Τζένη
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
633
Πόντοι:
2.357
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού