Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 236412
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ο φίλος και συναγώνιστής PIATSAS με "έπεισε" τελικά να επισκεφθώ τα στούντιο της οδού Κασσάνδρας για τσάρκα...
Για "ιδεολογικούς" λόγους είχα ρίξει μαύρο και άκυρο στην συγκεκριμένη αλυσίδα και ποτέ δεν είχα πατήσει το πόδι μου εκεί...
Ενα ηλιόλουστο πρωινό όμως ο Piatsas επέμενε να δω το "τουμπανο " την Λάουρα.
Ετσι και έγινε.
Πήγαμε στο στούντιο , το οποίο κατά την ταπεινή μου γνώμη δεν λέει και πολλά σαν χώρος. τενό σαλόνι, σκοτείνο, μικρά δωμάτια...Γενικά στενάχωρος χώρος..
Οκ είναι καθαρά, τα δωμάτια επίσης καθαρά και περιποιημένα.
Η κα Λιτσα εμφανιστηκε και προλόγισε την Λάουρα. Με το που εμφανιστηκε η Λαουρα απο το κουζινάκι στον χώρο επιδείξεων είδα "αστεράκια". Βγηκε ξώβυζη φορώντας μόνο ένα στρινγκ και ψιλοτάκουνες γόβες.
Σχετικά ψιλή , αδύνατη με μαυρο μακρύ μαλλί, προσωπάρα ομορφη και εκφυλη, κορμάρα και το κυριοτερα διαθέτει ισως τα ωραιοτερα φυσικά στηθη που εχω δει ποτε. Πιο ωραια στηθη είχε μόνο μια βραζιλιανα που εκδιδοτανε για λιγο διαστημα στο (κλειστό πλεον) μπουρδελάκι της οδου Κω 8β στην Κυψέλη προ 10 ετιας και βάλε...
Απιστευτο στρογγυλο στητο στηθος .
Αμεσως σηκώθηκα και εβγαλα το 50αρικο χωρις 2η σκεψη. Αυτόματα.
Περασα στο δωμάτιο και περιμενα.
Ηεθε η λαουρα κεφάτη και ξεκίνησε αμεση επιθεση αιφνιδιασμού με την γλώσσα σε όλο μου το σώμα. Καλά προκαταρκτικά, στα οποια ξερει να στηνεται σωστα και να σε καβλώνει με τα στησίματα και τα νάζια της ακομα περισσοτερο.
Πολύ καλο στοματικό με στηλ ρουφηχτό και ανάλογη περιποιηση όρχεων για καμποση ωρα.
Στη συνέχεια την τοποθετησα πανω μου και ξεκινησε το ροντεο , ετσι ωστε να παιζω και να γλειφω τα απιστευτα στηθη της. Πολυ καλη συμμετοχη και ρυθμος εκ μερους της, στη συνέχεια αλλαξαμε , την εβαλα στα 4 και εγω ορθιος εσπρωχνα και χαζευα το όμορφο ανοιγμα που κανει με τα ποδια καθως και το πολυ όμορφα οπισθια της.
Μια παρα πολυ καλη συνευρεση που θα θυμαμαι.
Αν και είναι πολυ ομορφη και σεξουαλικη δεν είναι "φολα" στο δωματιο, δεν επαναπαυεται μόνο στην όμορφια της.
Σε αποζημειώνει με τις υπηρεσίες και την συμμετοχη της και με το παραπάνω.
Νομίζω είναι μια απο τις 3 πιο όμορφες κοπελες σε στουντιο αυτη τη στιγμη και κάθε μπουρδελιαρης θα πρέπει κάποια στιγμη να την επισκευθει

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 19, 2012
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.582
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, CHRIS1971 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Δεκεμβρίου, 2012
Ο PIATSAS μας εχει καταστρεψει ολουςΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
30 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καί ???? δέν σου άρέση ??Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
30 Δεκεμβρίου, 2012
Έπαθες τέτοια βυζόπλακα μου φαίνεται που μπέρδεψες και τα μαγαζιά. Το Κασσάνδρας 3 κάτω (προ ανακαίνισης) εννοείς προφανώς από την περιγραφή σου.
P
px75
30 Δεκεμβρίου, 2012
PIATSAS=ΕΓΓΥΗΣΗ ΜΕΓΑΣ ΜΥΣΤΗΣ
Αν η ημερομηνία είναι σωστή 19/9/12,τότε σίγουρα έπαθες βυζόπλακίαση....το νού σου όμως οι ΠΟΛΩΝΟΙ παραμονεύουνΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Θα ήθελα να μάθω τις άλλες 2 πιο όμορφες κοπέλες......Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4