Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 148 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά από μία βόλτα σε όλα τα μαγαζιά της Κασσάνδρας με γενικά καλές εντυπώσεις αναχώρηση για την Κροκέων. Δύο κοπέλες στη βάρδια, επιλογή η Σελίνα. Η κοπέλα είναι 90% όπως τη βλέπετε στις φωτογραφίες του ιδρύματος. Προσωπικά το τσέκαρα μετά την επίσκεψη μιας και πήγα εκεί χωρίς να ξέρω βάρδιες κλπ. Ο χώρος έχει άνετο πάρκιγκ, ειδικά μιας και είναι απόμερος τα βράδια. Η υπηρεσία αναλυτικότατη και τα δωμάτια καθαρά. Πετσέτα σφραγισμένη αλλά δεν είχαν παντόφλες. Μετά το ντουζάκι έρχεται η Σελίνα. Οι καλησπέρες και τα χρόνια πολλά και μετά αρχίζει τα προκαταρκτικά. Χαϊδέματα σε όλο μου το σώμα, τρίψιμο το μουνάκι της στο πόδι μου όπως με είχε καβαλήσει και μαλάξεις στον πούτσο μου. Γενικά ωραίο σώμα και πρόσωπο και τα βυζιά με σιλικόνη 2,5 μέγεθος. Μετά από αρκετά λεπτά πέρασμα σκούφου και μία πίπα αρκετή σε διάρκεια με σκαμπίλια στη γλώσσα της και βαθιές ρουφηξιές. Ελάχιστη χρήση χεριών. Η στάση που είχε δεν εξυπηρετούσε να αγγίζω και πολλά. Στη συνέχεια με καβαλάει σε στάση cow girl και να σας πω την αλήθεια λίγο η θέα της που όπως είπα είναι όπως τη βλέπετε στις φωτό, λίγο η καλή αίσθηση που είχε ο πούτσος μου στο μουνί της, οι κραυγές που ναι μεν ψεύτικες αλλά καυλωτικές, αλλά και το γεγονός ότι λόγο δουλειάς και ταξιδιών είχα καιρό να γαμήσω, μετά από κάνα 5λεπτο αμόλησα το υγρό μου πυρ εντός του σκούφου. Άλλωστε δεν κάνουμε διαγωνισμό ποιος κρατάει περισσότερο Σπασίκλας καλό βόλι σε όλους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 29, 2012
Όνομα κοπέλας
Σελίνα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
10 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
9
Πόντοι:
2.945
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού