Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825625
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ΚΕΛΛΥ ΟΛΟ ΜΕΛΙ.........
Παρασκευι ξημερωνε 00:30 μετα απο τσακωμο με γκομενα και τελοςςςςςςςςςςς.........χρειαζομουν κατι δυνατο να χαλαρωσω.......ετσι πηγα στο ναοοοοοοοο για την κελλυ που απο καιρο την απωθημενο........... παρκαρα σκετικα ευκολα λιγο ποιο κατω κατι αφρικανοι στους δρομους αλλα ενταξει ολα οκ τα περρισοτερα μαγαζια κλειστα δεν μπηκα πουθενα......
ανοιξε γρηγορα ο secutitas ευξενικη υποδοχη προταση ποτου δεν δεχτηκα η κελλυ ηταν με την μπετυ ειχε δουλεια το στουντιο απασχολημενες δεν τις ειδα καν μπαινω κατευθειαν στο δωματιο στο οποιο περιμενα αρκετα λογο οτι η κελλυ ειχε πολυ δουλεια και πως να μην εχει αλλωστε.........ερχεται πολυ ευχαριστη κουβεντουλα πολυ ωραιες καμπυλες τελειο στηθος το οποιο τιμησα και ςραια κωλαρα που με εκανε να καυλωσω απιστευτα...........η πιπα με εκανε σχεδον τελιωσω .....σπανιο για εμενα.......και ετσι την σταματησα και περασαμε στα 4 να δω την κολλαρα της που την επομενη φορα θα την τιμησω για τι μου αρεσε πολυ......πολυ καλη σημετοχη η κελλυ γυρισαμε ιεραποστολικο να κερδισω λιγο χρονο......και μετα παλι στα 4 για να τελιωσω με τελεια συμετοχη απο αυτην.........το κοριτσι ηταν πολυ καλο σε ολα του.........οπως ακριβως θα θελα να ειναι η γκομενα στο κρεβατι......λιγη κουβεντουλα μετα για θεματα τηλεφωνιας....και με αποχαιρετησε γλυκα γιατι ειχε πολυ δουλεια..........γενικα μου αφησε αριστες εντυπωσεις .......και με εκανε και ξεχασα τελειως την γκομενα που τσακωθηκα πριν παω σε αυτην.........μακαρι να ηταν και η γκομενα μου σαν αυτην...........Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 28, 2012
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιουν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
136
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού