Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824486
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά την νίκη μου στον διαγωνισμό άρχισα να σκέφτομαι ποια από της κοπέλες να επιλέξω πράγμα δύσκολο γιατί όλες είναι κούκλες τελικά κατέληξα στην Αφροδίτη οπού με τράβηξαν η καμπύλες της καθώς είμαι λάτρης αυτού του σωματότυπου.
Οπότε ειδοποίησα την Άντζελα οτι κυριακη στην απογευματινή βάρδια θα είμαι εκεί. Η ώρα ήταν 7 7 παρά όταν χτύπησα το κουδούνι, μπαίνω στο σαλόνι ο χωρος γνωριμος εκει με υποδέχεται η δέσποινα με το πανέμορφο χαμογελαστό μουτράκι της που εκτελούσε χρέη υπηρεσίας αφού την ενημέρωσα. Με ρώτησε αν θέλω να πιω κάτι μου έφερε την βότκα πορτοκάλι κ συζητήσαμε λίγο ,τοτε εμφανίστηκε η Αφροδίτη και με χαιρέτησε εκεί έπαθα πλάκα με αυτό που είδα δεν το περίμενα. Αφου ηπια το μισό ποτό μου μπαίνω στο δωμάτιο 2 με το που τελειώνω το ντουζάκι μου μπαίνει κ η Αφροδίτη, λίγη κουβέντα κ σε κάποια φάση μου φέρνει τα στήθη της στο πρόσωπο και με προτρέπει να της γλείψω της ρόγες.της έγλυφα την μια έπαιζα την άλλη πέρασμα προφυλακτικού και στοματικό αρκετά καλό και δυνατό μετά από κανα 5λεπτο μου λέει έλα να δω την γλωσσίτσα σου στο μουνάκι μου ξαπλώνει ανάσκελα κ χώνομαι ανάμεσα στα πόδια της ξεκίνησα να γλείφω το υπέροχο μουνάκι της που από οτι κατάλαβα γούσταρε πήγα να σταματήσω κ μου λέει βαρεθηκες? Οχι της λεω κ ξαναπιάνω δουλειά μετά απο 10? λεπτά αλλαγή προφυλακτικού κ στοματικό ξανα 1 στάση ιεραποστολικό με καλή συμμετοχή κ προστυχόλογα που έπαιζαν καθολη την διάρκεια 2 στάση με αυτή απο πάνω δίνοντας τον ρυθμό μετά τις είπα να ξαπλώσει μπρούμυτα οπού ο “φίλος” πήγε να με προδώσειΝτροπήΝτροπή,η αφροδιτη νόμιζε οτι κάτι δεν μου αρεσε αφου την διαβεβαίωσα οτι ηταν απλα αγχος ξανα στοματικό οπού ξαναπηρα τα πανω μου στήσιμο στα 4 κ δυνατό πισωκολλητο που ενθαρυνοντας με για πιο δυνατα ηρθε το τελος τοτε η αφροδιτη δεν τραβήχτηκε αμέσως επειτα ξαπλωσε διπλα μου κ συζητήσαμε προσπαθώντας να βρω τις ανάσες μου έπρεπε όμως να φύγει γιατί είχε δωμάτιο
Ντύθηκα βγήκα έξω κ συνέχισα το πότο μου συζήτηση με την δέσποινα οπου προστεθηκε κ η αντζελα για λιγο καπου εκει εμφανιστηκε η πωλινα πολυ δυνατη κ αυτη με μακρυ μαλλι οχι κοντο οπως στις φωτο και τρομερο σωμα 2 ποτο μετα απο προτροπη του μπαρμαν για να εξιλεωθει για κατι που συνεβη στο προηγουμενο και χαλαρη κουβεντα με τον μπαρμαν
συνοπτικα η αφροδιτη ξεπερασε τις προσδοκιες η σεξι γειτονισα που θες να σκισεις με υπεροχα στηθη σωμα με πιασηματα οπου η φωτογραφιες την αδικουν πεντακαθαρη αλλα και με κορυφαια συμμετοχη χρονος παραμονης στο δωματιο μιση ωρα πανω κατω
ο χωρος απλα τελειος το ιδιο κ οσοι εργαζοντουσαν εκεινη τη στιγμη
εις το επανηδειν λοιπον μην ξεχνας αφροδιτη υποσχεθηκες κατι με την βοτκα
η βαθμολογια ειναι η μεγιστη που μπορουσα να βαλω λογω περιορισμου αλλα

ΥΓ αντζελα σε ευχαριστω ξανα Αφροδιτη εισαι υπεροχη κ εσυ φατσουλα θα τα πουμε καποια στιγμη να δω κ την αλλη δεσποινα
ΥΓ 2 αρχικα ειχα ενδοιασμους αν θα επρεπε να αναρτησω την κριτικη η οχι επειδη ηταν απο τον διαγωνισμο αλλα τελικα αποφασισα να το κανω κ αν με μαυρισετε καλη καρδια κ χρονια πολλα υγεια ευτυχια κ οτι αλλο κ οτι επιθυμητε να το παθετε καλες γιορτες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 23, 2012
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
21 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού