Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824488
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Για την καθαριότητα του Studio, την υπηρεσία δεν χρειάζεται να αναφερθώ αφού δεν υπάρχει κανένα ψεγάδι! Οι κοπέλες επίσης ευχάριστες, πρόθυμες να κάνουν τα πάντα για να ευχαριστηθεί ο πελάτης, ο οποίος λόγω προηγούμενης κρεπάλης και πολύωρου ταξιδιού δεν απέδωσε τα μέγιστα! Παρ' όλα αυτά σε καμία στιγμή δεν αισθάνθηκα άσχημα και τα κορίτσια ήταν άψογα στη συμπεριφορά τους! Γενικά δεν υπήρχε πολλή όρεξη εκείνη την ημέρα, αλλά πίεσα τον εαυτό μου να μη χάσει την ευκαιρία μιας και βρέθηκα Αθήνα. Η Αφροδίτη μεγαλύτερη συμμετοχή, πιο επιθετική και πληθωρική! Σφιχτό κορμί όμως και τεράστια μπαλκόνια (όχι φυσικά). Η Λούσι πιο γλυκιά και απόμακρη, αλλά πρόθυμη να κάνει ότι της ζητήσεις (ξέρει άραγε κανείς αν έχει σχέση με τη Λούσι που δούλευε Κασσάνδρας?? γιατί η μνήμη μου με προδίδει). Πήρα το απλό πρόγραμμα και η υπηρεσία με ανέβασε στο πάνω δωμάτιο (αριθμός 3), το οποίο ήταν αρκετά εντυπωσιακό!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 18, 2012
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Λούση
Μέλος
Εγγραφή:
31 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Δεκεμβρίου, 2012
Μια χαρά θυμάσαι..η ίδια κοπέλα ειναι!!Μεγάλο χαμόγελο
25 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ωραίος.. και φαντάσου την είχα πάρει δίδυμο Κασσάνδρας μαζί με μία Σοφία!! Και να φανταστείς ότι το έχω τάμα να μη πηγαίνω με την ίδια δεύτερη φορά! Πρέπει να διορθώσω και τη λίστα μου Μεγάλο χαμόγελο!!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2