Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 89 10
Sex Studio 177290
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επισκεψη εγινε πριν πολυ καιρο αλλα λογω υποχρεωσεων την καταγραφω τωρα.
περασα απο κασανδρας 8 για να δω τι παιζει ενα βραδυ που δεν ειχα πολυ διαθεση
αλλα μολις ειδα την νικολετα με τα τουμπανιασμενα στηθη, το ξανθο μαλλι και αυτο το προσωπακι τοτε χωρις να το σκεφτω ειχα ηδη με το μυαλο μου περασει στο δωματιο.

περασα στο δωματιο οπου το αιρ κοντισιον δεν δουλευε και παγωσαμε γι αυτο και η χαμηλη βαθμολογια για τον χωρο. καλα καινουργιο μαγαζι και να μην δουλευει;

για οσους δεν ξερουν την νικολετα ειναι ενα ξανθο ρουμανακι που δουλευε και παλιοτερα με αλλο ονομα, τουμπανο στηθος και φοβερη κωλαρα.

τεσπα ξεκινησαμε με προκαταρκτικα γλυψιματα και τα σχετικα και στη συνεχεια με μια καβλωτικη πιπα οπου η κοπελα τα δινει ολα. πραγματικα το κατεχει το αθλημα. ρουμανικη σχολη. στη συνεχεια αλλαγη στασεων με καλυτερη απ ολες το ιεραποστολικο οπου κοντεψα να τελειωσω αλλα κρατηθηκα και συνεχισα γιατι ηθελα να απολαυσω και την κωλαρα της στημενη στα τεσσερα.
στησιμο στα τεσσερα λοιπον και απολαυση...ωσπου ηρθε το τελος.

η κοπελα ειναι για pse καταστασεις, δεν ενδεικνειτε για αγαπουληδες. γουσταρει αυτο που κανει αν και υπερβαλει με την "πουτανια" ορισμενες φορες και καποιους αυτο μπορεί να τους ξενερωσει.

παμε γι αλλα... ΚουλΚουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 13, 2012
Όνομα κοπέλας
Νικολέτα
adriano69
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
803
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Δεκεμβρίου, 2012
Η Νικολετα μπορει να προσαρμοστει :

Την εχω τιμησει και εγω στο παρελθον σε ιδανικη gfe φαση, μιας και την προτιμαω.
Ομως οπως σωστα γραφει και ο adriano, μπορει να μεταμορφωθει αναλογα τις απαιτησεις του επισκεπτη, οπως μου εχουν αναφερει φιλοι λατρεις του ειδους. .

θετικη ψηφος απο εμενα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1