Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824437
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη σήμερα το απόγευμα καθώς είχαν βάρδια η Αντζελα και η Δέσποινα. Πείτε το απωθημένο, αλλά ήθελα να τις δοκιμάσω και τις 2 μαζί.
Κάθησα λίγο στο σαλόνι και τα είπαμε. Με ρώτησαν αν θα πιω κάτι, αλλά λόγω της ώρας, το αρνήθηκα. Ξαφνικά έρχεται η Λούσι, η οποία αδικείται απο τις φωτό. Θα είναι η επόμενη δοκιμή, γιατί αυτή τη φορά πήγα προαποφασιεμένος. Η Πωλίνα είναι κι αυτή όμορφη (αν και δεν ήταν του στυλ μου) Στη συνέχεια έρχεται η star και η θεά. (χωρίς σχόλια) Δεν κρατιέμαι και......
Ανεβαίνω στο δωμάτιο, κάνω ένα ντουζάκι και περιμένω. Η αλήθεια είναι ότι καθυστέρησαν αρκετά να ανέβουν και βλέποντας στη tv το εκπαιδευτικού περιεχομένου πρόγραμμα, είχα σχεδόν φτάσει στα όριά μου.
Κάποια στιγμή ακούω τα τακούνια στη σκάλα και ανοίγει η πόρτα. Μόλις που προλαβαμε χαιρετηθούμε, ξανά, πέσανε και άρχισαν τα όργανα. Δεν θα αναφερθώ σε λεπτομέρειες, γιατί με βλέπω να ξαναπηγαίνω.....
Η αλήθεια είναι πως χρειάζεται μεγάλη προσπάθεια να κρατηθείς, όταν έχεις να κάνεις με τέτοια κορίτσια. Μετά ήρθε και η Πωλίνα και έδεσε το γκλυκό. Το τέλος ήρθε στο κουλούρι της Αντζελας και έμεινε παραπονεμένο το Δεσποινάκι, αλλά επιφυλάσσομαι για το μέλλον.
Συνοπτικά, ήταν κάτι που πραγματικά με ξανάνοιωσε. Η Αντζελα δίκαια έχει τον τίτλο της Star και δεν χρειάζεται καμμία επιβεβαίωση γιαυτό. Είναι μοναδική, αν και λίγο τρελή (με τη καλή έννοια) και πραγματικά σε ανασταίνει.
Η Δέσποινα, το γλυκό λουκουμάκι μου, είναι φατσούλα και δεν το κρύβει. Είναι με τη σειρά της, αυτό που κάθε αρσενικό θα ήθελε πλάι του κάθε στιγμή. Την αδίκησα σήμερα αλλά δεν έγινε επίτηδες. Θα επανορθώσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 19, 2012
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Δέσποινα
mad_max
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
12 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
4.733
Πόντοι:
22.915
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, Ettore, Eisenfaust και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Δεκεμβρίου, 2012
Mad απ' όσο ξέρω τα...τηλεγραφήματα δεν έχουν πια πέραση ΛύπηΛύπη !!!
20 Δεκεμβρίου, 2012
πόσο πήγε το μαλλί;
20 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι εννοείς δηλ; Ποιο είναι το τηλεγράφημα;
20 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν είχα έκπτωση, αν εννοείς αυτό. Κανονικα ότι λέει το πρόγραμμα
21 Δεκεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οί λεπτομέρειες που δεν αναφέρεις συναγωνιστή !
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5