Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 202 10
Sex Studio 300000
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από μία περίοδο ντεφορμαρίσματος αποφασίζω να πάω να ξαναβρώ τον εαυτό μου στην ησυχία και το ύψωμα της Βριλησσού. Διαλέγω το νούμερο 46 και με το που μπαίνω με κερδίζει ο χώρος με τη ζεστασιά του και την όμορφη διακόσμηση. Η κυρία με υποδέχεται ευγενέστατα και φωνάζει την Βίκυ να εμφανιστεί. Μετά από δύο λεπτά βλέπω έναν ξανθό άγγελο μπροστά μου με ένα χαμόγελο σαν το πιο ωραίο ηλιοβασίλεμα. Ψηλή λεπτή με μέτριο στήθος και θανατηφόρα μάτια. Παίρνω το απλό πρόγραμμα με τα 50 €. Αφού με ζέστανε με την αγκαλία της, το χάδι της, και φυσικά το γλύψιμο στο σώμα μου αρχίσαμε να "παίζουμε μπάλα". Η γ...νη η καπότα με χαλάει αλλά τι να κάνεις, θέμα υγείας όλων των κοριτσιών και φυσικά δικής μου. Λοιπόν μετά από 2 αποτυχημένες προσπάθειες να τελειώσω με τη Βίκυ πάνω μου αποφασίζω να πάρω το πάνω χέρι. Έφθασα κοντά στην πηγή αλλά νερό δεν ήπια. Μοναδικό μελανό σημείο της Βίκυς ότι δεν είχε και τόσο υπομονή (χωρίς να δυσανασχετεί βέβαια) αλλά τι να κάνει κι αυτή με τόσες πούτσες κάθε μέρα...Τελικά γυρίσαμε στο τσιμπούκι όπου έγινε η πολυπόθητη έκρηξη. Αλλά το καλύτερο ήταν το τέλος... Μείναμε αγκαλιασμένοι σαν ζευγάρι πριν φύγει και μην πολυλογώ φάνηκε ότι χάρηκε πολύ που πήγα..Και φυσικά θα ξαναπάω. Για ένα 20λεπτο τρυφερού σεξ μαζί της...Μακάρι να την ξαναπετύχω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 09, 2012
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού