Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824397
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εκρηξη super nova..... Η Κέλλυ με ανάγκάζει νά λέω καί νά ξαναλέω τό ίδιο πράγμα καθε φορά πού πάω μαζί της ......
Ένα από τα καλύτερα πουτανοτεμάχια τού χώρου (σέ υπηρεσίες έ ????? )
Περιγραφή ?? 1,80 κιλα γυρω στα 75 , άνετα τήν σηκώνω , πρόσωπο ?? ίσως δέν ύπάρχη όμορφότερη πουτάνα από τήν κέλλυ , βυζάκια τραγανιστά , 2 αρια, πρασσινα μάτια ......... άψογη στόν χειρισμό τού λόγου καθαρόαιμη gfe έπαγκελματίας σε νοοτροπία, συμπεριφορά καί τρόπο σκέψης...αύτό τα λέει όλα....
Άλλοτε ναζιάρα, άλλοτε άφέντρα καά άλλοτε δούλα πού σε κοιτάει στα μάτια καί ύποτάσεται στίς όρέξεις σου........
Στά τού άγώνα τώρα...... μπαίνοντας στό δωμάτιο έφερε μαζί της καί άέρα έκστασης ....
Βέβαι μιά παρένθεση έδώ καί μήν βαράτε άγαπούληδες.......Από κοντά είναι πολύ καλύτερη άπο τις φώτο πάντως........
Καθαρή, περιποιημένη. καί μοσχομιριστή.....
Πλησιάζη ...........καί τότε αίσθάνθηκα τό έγκεφαλικο.... Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Απίστευτη συμμετοχή καί άνταπόκριση, σέ ότι καί άν έκανα ούτε ξέρω πόση ώρα κράτησε , πάντως δεν με άφηνε να φύγω άπό τήν χειρολαβή πού μού είχε κάνη με κραυγές καί με όλοφάνερη εύχαρίστηση καύλας, καί με το μουνάκι της να πλημμυρίζει άπό υγρά μέ τά δακτυλιασματά μου, χαμός, τότε φυσικά μου έφυγε κάθε σφίξιμο πού είχα και φτιάχτηκα καί έγώ............
Ίσως και να έχυσε δέν ξέρω , άν καί ποτέ δεν μπορείς να το ξέρεις σίγουρα, όμως όπωσδήποτε γούσταρε...... ΑΛΩΣΤΕ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΓΟΥΣΤΑΡΗ ???
Κάποια στιγμή, τελειώνει αυτό, σηκώνομαι καί τήν αρχίζω στα γλωσσόφιλα!
Καθώς λοιπόν άνταποκρίθηκε θετικότατα καί άνταπέδωσε με πάθος, σε όλη τη συνέχεια της συνεύρεσής μας, είχαμε θετικότατη συνέχεια.......
Τον παίρνει (τόν 17.2) στο στόμα της καί τότε τά είδα όλα, πίπα βαθειά, ύγρή, άψογη......
Ύστερα μπαίνει μέ μαγικό τρόπο το προφυλακτικό καί ανεβαίνει πάνω μου, βάζοντάς με δυνατά μέσα της, σκύβει πρός τό πρωσοπό μου συνεχίζοντας τά γλωσσόφιλα καί στη συνέχεια τήν γυρνάω στην ίεραποστολική στάση, όπου βλέποντάς την πού φωνάζε άπό εύχαρίστηση........
(λέτε να προσποιείται ??? ) Δέν νομίζω ....Χμμμ;
Κατέθεσα............ μέ μιά άπό τίς πολύ καλές καί έντονες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Γερο-μύστηςΓερο-μύστης

Τιμή συνευρεσης 50ευρώ !!
Υ.Γ. Βέβαια ή δική μου κρίση είναι ή ώς άνω διά τήν συνευρεση..

Μαυρίστε έλεύθερα..... άλωστε μιά οίκογένεια είμαστε !!!!!!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 13, 2012
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
amjik
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
39.897
Πόντοι:
22.785
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 panagos7, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, anon. και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού