Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 143 10
Sex Studio 364452
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
ΘΑ συμφωνήσω με τον απο κάτω συναγωνιστή οτι είναι άβυζη. θα διαφωνησω στο οτι το κρύβει έντεχνα. από το σαλόνι φαίνεται ότι δεν έχει στήθος. Επίσης έχει και μικρες ρόγες. Συμπεριφορά τσατσάς πολύ καλή, ανέβηκα στο δωμάτιο με το τζακούζι . η Η κοπέλα δεν άργησε να έρθει είχα πάρει το απλό πρόγραμα των 50 ευρω.αρχικά με χάλασε λίγο τα δόντια της που είναι λίγο αραια και κακοφτιαγμένα. Λεπτομέρειες... κατευθείαν στο κρεβάι γδύνεται με γδύνει και εμένα και αρχίζει να τριβεται επάνω μου. πολυ ωραίο άρωμα πολύ ωραία δερμα και η αισθηση του κορμιού της επάνω μου με καβλωσαν . μου φωράει τον σκούφο και αρχίζει την πίπα. Δεν μπορώ να σας πώ αν κάνει καλή ή κακή πιπα γιατί κράτησε μόνο 20 δευτερόλεπτα χωρίς υπερβολή.με καβαλάει, λέω δε γαμιέται άλλωστε η πίπα δεν πολυάρεσε ποτέ πάρα πολύ. στην προσπ'αθεια τη να είναι ευχάριστη έκανε χιούμορ εκεί που δεν χρειαζότανε.δεν αφηνε να ακουμπάω το δάκτυλο μου στην τρύπα του κώλου της. γελάκια κλπ, δεν ξενέρωσα πάντως, αν και η φάση ήταν λίγο χαβαλές.Ιεραποστολικό όπου εκεί έδειχνε μια κάποια συμμετοχή. μετά στα 4 όπου και κατέθεσα.χλιαρά πράγματα γενικά δεν την θυμάσι μετά από μια ώρα, όμορφη κοπέλα αλλά λίγο κρύα όπως η τσέχα που είχα πάρει πριν καιρό σε άλλο μαγαζί,για αυτό ο τίτλος 2 στα 2

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 09, 2012
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
243
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού