Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 393 10
Sex Studio 326279
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καντυ λοιπον επιτέλους και για μένα......ειχε ερθει η ωρα να δοκιμασω το ζαχαρωτο που εδω και εναν χρονο και βαλε εχει βαλει φωτιες στην μπουρδελοκατασταση της πολης και οχι αδικα οφειλω να ομολογησω
-εμφανιση κοπελας :τα ξερετε και την εχετε δει στο ιντερνετ.....αδυνατισε νομιζω κιολας και αλλαξε το μαλλι σε πιο μακρυ και μελι στο χρωμα...ιδανικες μοντελε αναλογιες και ωραια φυσικα βυζακια....τατουαζ μια γκεισα καταλαμβανει σχεδον ολη την πλατη
- απο προγραμματα και 69 και ισπανικο και τζακουζια παιζουν....δεν εκατσα να τα ακουσω αναλυτικα ,πιστευω να κρατησε το πρωκτικο στο μενου ακομη
-ο χωρος καλος,καθαρος με νεροχυτη και σαπουνακι,τα σεντονια καθαρα ,χαμηλος φωτισμος,ντουζ και μπανιερα υπηρχαν,δεν ετριζαν τα κρεβατια,δεν είχε και πολυ ζεστα το δωματιο ισως γιατι τα κλιματιστικα δεν αποδιδουν στις πρωτες ωρες λειτουργιας
-πληρωσα 60 ευρω για 69 και ισπανικο
-ο χρονος που διετεθηκε περιπου στο προγραμμα ηταν 20 λεπτα και βαλε....επαρκεστατος και χωρις καμια πιεση και αγχος για μενα
- η τσατσα ευγενικη αλλα οπως ειπα δεν ασχοληθηκα πολυ με απαγγελια προγραμματων
-δεκτικοτητα της κοπελας σε γλειψιμο και ρουφηγμα στα βυζια υπαρχει σε πολυ καλο βαθμο
-οχι απλα πολυ καλα αλλα τελεια και ακρως καυλωτικα προκαταρκτικα με χαδια,τριψιμο πανω της,φιλακια στον λαιμο μου,κυλισμα στο κρεβατι,γλωσσοφιλα εκανε καποια μαζι μου αν και δεν ξερω αν κανει με ολους ,πιπα πολυ καλη χωρις καραμελωμα στις μπαλες,αρκετα βαθια και μετα περασμα καποτας με το χερι
-επουδενι δεν ειναι ξεπετα και εχει δυνατη και καλη συμμετοχη και οταν την εγλειφα και μετα που την καρφωνα δυνατα στα τεσσερα
-γλωσσοφιλα κανει και δεν κανει οπως ηδη ανεφερα,πιθανως αναλογα στον πελάτη και τι θα της βγει....με μενα εκανε παντως
-η καθαριοτητα και υγιεινη της κοπελας ειναι αψογη
- πιπα καλη,με βαθος και δεν βαζει δοντι αλλα δεν γλειφει μπαλακια
-ανεβαινει απο πανω και μαλιστα κουνιεται πολυ καλα σε διαφορα τεμπο,καναμε σεξ και στα τεσσερα οπου εφαγε και δυνατο σφυροκοπημα μεχρι που την εχυσα δυνατα.στο ιεραποστολικο επισης ειναι πολυ ωραια στο στησιμο και gfe απο αγκαλιτσες
- στο γλειψιμο ανταποκρινεται πολυ καλα,αφηνει παιχνιδι και με τα δαχτυλα εξωτερικα στην κλειτοριδα της αλλα και μεσα και fingerfucking αλλα εχει και καλη συμμετοχη και φανηκε να το απολαμβανει
-γενικη εντυπωση αψογη η καντυ ως καταθεση και δεν εχω κατι αρνητικο να προσαψω
-αν θα ξαναπηγαινα....;σαφεστατα ναι οταν την ξαναπεθυμησω βεβαια.....εμφανισιακα η κοπελα δεν ειναι ακριβως των γουστων μου που ειναι προσωπικα και υποκειμενικα,παροτι μοντελα αλλα κρεβατι κανει καλο και αυτο μπορω να πω οτι ειναι αντικειμενικα μετρησιμο μεγεθος

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 08, 2012
Όνομα κοπέλας
Κάντυ
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού