Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 39 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Γράφω μετά από καιρό κριτική για να ενημερώσω για την αυταρχική εμπειρία που είχα με την ανανεωμένη πλέον Ειρήνη παλαι ποτέ Δανάη.
Καταρχάς την βρήκα αρκετά αλλαγμένη σε σχέση με παλιότερη επίσκεψή μου στο στούντιο όπου δούλευε στην Θεσσαλονίκη στην Ανδρέου Γεωργίου.Φορούσε πιο σέξι εσώρουχα,η κωλάρα βέβαια παραμένει τροφαντή και λαχταριστή όπως και οι θεσπέσιες σέξι βυζάρες της
Πήρα μαζί της ένα σπέσιαλ πρόγραμμα δικής μου εμπνέυσεως με συνδυασμό από ντουζάκι,αυταρχικό και 69 επί δυο με συνολικό κόστος 200 ευρώ με δύο εκτονώσεις

Το πρόγραμμα περιλάμβανε γαμήσι με το στραπον της σε όλες τις στάσεις, με λίγο δάχτυλο στην αρχή ,facesitting με γλέιψιμο από πλευράς μου και στην κωλοτρυπίδα της και στο μουνάκι της και γαμήσι στα τέσσερα σε αυτην

Πολύ καλή στο λεκτικό κομμάτι και με φρασεολογία εξευτελισμού όπως και στις σφαλιάρες και μάλιστα μου υποσχέθηκε κάποια άλλη φορά να αγοράσει και μαστίγιο για να μου μαυρίσει τις πλάτες.Είναι δυνατό κορίτσι και έχει το στυλάκι για αφέντρα και υποταγή.

Η δεύτερη εκτόνωση έγινε μέσα στο ντουζ όπου αφου γεύτηκα ενα δυνατό goldenshower που της ζήτησα κάθισε πάνω μου σε reverse cowgirl και εν συνεχεία με τελείωσε με δυνατή χειρομάλαξη που διέχυσε παντού το καυτό υγρό πυρ μου.

Η Ειρήνη λοιπόν πιο ώριμη από ποτέ έδωσε ρεσιτάλ στον αυταρχικό της ρόλο και μου πρόσφερε μια εμπειρία που θα μου μέινει για καιρό αξέχαστη.Την συνιστώ σε όλους τους λάτρεις του συγκεκριμένου προγράμματος που πιστεύω θα μείνουν απόλυτα ικανοποιημένοι.Κάνει τα πάντα για να ικανοποιήσει τα γούστα του πελάτη και βγάζει τον μαγικό συνδυασμό καύλας,προστυχιάς,κυριαρχίας και αψογης τεχνικής.Από μένα εγκρίνεται.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 01, 2012
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
enas11
Μέλος
Εγγραφή:
19 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
9
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού