Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 27 10
Sex Studio 56532
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο την κριτικη του συναγωνιστη για τα μεγαλεια που εζησε πηρα κατευθηνση για εφεσσου 11 .
Δεν ειχα παη στο μαγαζι αυτο αλλα το βρηκα ευκολα
Η πορτα μιςανοιχτη ...καλημερα τι κανετε πολυ καλα εσεις , ηρθα για μια κοπελα τη Βανα.
Η Βανα θα ερθη μετα τις 5 αλλα ειναι εδω η Ελισαβετ .
Περνωντας μεσα εμφανιζετε μπροστα μου ενα πλασμα ((( φιλοι μου καυλωσα αμεσως)_
Η κοπελα τα κανη ολα με τριαντα ευρω ..... θελετε να περασετε ??
Ειχα ειδη περαση εγω με τα φουντωματα που ειχα ποιος με βαστουσε,
Περναω στο δωματιο και σε λιγο ερχετε και το πλασματακι, ενα πλασμα ξανθο 1.80 γεματη η πλατουλα του με τατουαζ πεταλουδες και οχι μονο.... πιο ομορφο απο μια κουκλα μπαρμπι.
24 χρονων ολο ναζι και υποσχεσεις , ετσι οπως ειμαι ξαπλομενος με την πλατη στον τοιχο πλησιαζη το μωρακι και αρχιζουνε τα χαμουρεματα .... τα γλωσοφιλα δωσανε και πηρανε στη στιγμη και το μεθυστικο αρωμα απο το σωματακι μου με καυλωσε περισοτερο.
Ανοιγω τα ποδια μου με το καβλι μου σε πληρη στυση την τραβαω να γονατιση και τα χειλια της κατευθειαν βρηκανε στοχο. Το τσιμπουκι βαθυ και υγρο φτυσιματα και ρουφηγματα στα αρχιδια προστυχες ματιες και προστυχα λογια απο μενα.
Το γαμησι στο στομα ητανε γεγονος ... πνηγωνατε με τα σαλια της και η καυλα μου με αυτα που εβλεπα στα υψη.... βλεποντας οτι δεν θα αντεξω για πολυ ακομα εφτασε η ωρα για να την παρω στα ορθια. Την αρπαζω και την στηνω στον τοιχο δινοντας της μπατσες και ξανα μπατσες στο κωλο.
Μην με πονεσης πρεπει να ειπε αλλα η καυλα μου ειχε φταση στο διαστημα.
Τι να ακουσω εκεινη την ωρα το μονο που εβλεπα ητανε το κωλοτρυπιδη της... για μενα αυτο ητανε το κεντρο της γης....... ουρλιαχτο ακουστηκε την ωρα που της τον εχωνα....
Στη σταση αυτη τη γαμαγα για πολη ωρα και το μονο που ηθελα ητανε να γεμησω το κωλαρακι της με πολυ πολυ χυση.
Υστερα απο εντονο καλπασμο οπου δεν θα αντεχα για πολυ ακομα τον τραβαω ξαφνικα κανοντας την να ουρλιαξη ακομα μια φορα τραβαω το λαστιχο την τραβαω να γονατιση και της τον δινω στο στομα ..... στο δευτερο ρουφηγμα τα χυσια πεταχτηκαν στο προσωπο της.....
Συναγωνιστες η μικρη Ελισαβετ ειναι για πολα και σκληρα γαμησια ,,,,, αντεχη !!
Μπορειτε να βιωσετε την απολυτη πι -σι- ε κατασταση!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 28, 2012
Όνομα κοπέλας
Ελισάβετ
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Νοεμβρίου, 2012
η κοπέλα είναι τρανς, εγχειρισμένη ή όχι;
28 Νοεμβρίου, 2012
προς το παρων βιωνουμε την απολυτη PC-κατασταση απο τα γραφομενα σου συναγωνιστη...Κατσικογάμης
(Updated: 28 Νοεμβρίου, 2012) 28 Νοεμβρίου, 2012
πρέπει να είναι η ελισσαβετ που ήταν στο ιασονος 30 Α .. υπάρχει σχόλιο με 22-6-12 στον οίκο αυτό και η περιγραφή της ιέρειας είναι η ίδια.την σχολίαζαν τότε σαν θεσσαλονικια . τότε δέκα τώρα τριάκοντα αργύρια.. λεφτά υπάρχουν........
29 Νοεμβρίου, 2012
Φιλαράκο αυτό που έκανε με σένα, το κανε και με το προηγούμενο λογικά. Χμμμ; Οπότε πολύ πιθανό να έχεις γευτεί τα χυσια του προηγούμενου και να μην το πηρες χαμπάρι. Money Mouth
30 Νοεμβρίου, 2012
Δεν ξέρω ποτ δούλευε πριν αλλά η κοπέλλα είναι Μεγάλη Καύλα
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5