Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 190 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
λοιπον χτες μετα απο ενα κουραστικο συνεδριο στο μετ χοτελ ολοι μετα ξεχυθηκαν στους ναους απο πισω εγω μετα απο ενα ποτο στο κεντρο ειπα να περασω αργοτερα για να επισκεφτω τα κοριτσια ετσι λοιπον και με τον φιλο μου μπαινω στο βιλα πριβε ευκολο παρκινγκ καθαρο μεσα πολυ ευγενικη τσατσα απο τις τοπ θα ελεγα μου λεει σημερα ειναι η σαρα περιπου 22 ετων αν και εγω πηγα για την ζωη στο 34 αλλα δεν δουλευε!!!
η σαρα ειναι απο την σλοβακια οποτε ειπα ας δοκιμασω σλοωακικο ππροιον με τα τακουνια 190 εκ αλλα χωρις αυτα 160!!
μπαινω στο δωματιο με το απλο των 30 και ο φιλος μου με περιμενει εξω και αν και αυτος μεγαλος πρωτη φορα εμπαινε σε ντελλο και τι με ρωταει?? ρε μαλακα πηρες καποτεςΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! 30χ ροονων ανθρωπος τον ακουει η σαρα και η τσατσα και πεθαναν στα γελια!!και μεταξυ σοβαρου και αστειου του λενε περνα εσυ τζαμπα μεσα και αυτος λεει ευχαριστω οχι!!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
αλλη φορα θα το παιζω και εγω αβγαλτος .βλεπω ιδιαιτερη περιποιησηΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
μπηκα μεσα στο δωματιο και αφου επλενα τα χερια και το προσωπο καθυστερησα να γδυθω επιτειδες για να ερθει μεσα να το κανει αυτη με αισθησιακο τροπο και οντως μπαινει μεσα κατεβαιναι απο 30 εκατοστα τακουνια σσ πρωτη φορα βλεπω τοσο ψηλα τακουνια και ερχεται στο 1,60 τη ρωτω πως σε λενε μου λεει σαρα και επειδη συνηθιζω να της πιανω κουβεντες την ρωτω στη γλωσσα της ποιο ειναι το πραγματικο ονομα και μου απαντα ντομενικα εμεινε καγκελο π[ου ηξερα λιγα σλοβακικα(ξερω ρωσσικα πολωνικα βουλγαρικα οποτε μοιαζουν λιγο πολυ ολα αυτα)και μου ειπε οτι ειναι απο τη ζιλινα κοντα και εχει σπιτι στο δασος και που το χτιζει με τα λεφτα που δινουμε εμεις!!!!!!!!!!!!ΣπασίκλαςΣπασίκλαςΣπασίκλας
με γδυνει και με ριχνει στο κρεβατι κανοντας ισπανικι τρυφτατο ανασκελατο φοβερο
και ετριβε στο μετωπο της το καυλι μου αλλα εγω ημουν πτωμα απο τις εξι ηωρα ορθιος και δεν ημουν πολυ ντουρος βλεπετε ειναι και θεμα ηλικιας η καρδυα θελει αλλα ο αλλος.....
στην πιπα της ηταν μαεστορισα και ακουμπουσα το κορμιτης που οπως μου ειπε κανει σολαριουμδιοτι ειναι καταλευκη ενω σο ντελο με τα σολαριουμ ειναι σαν τσιγκανα και η επιδερμιδα της κλασικη απαλη σλαβικη!!
ταν εγινα ντουρος της λεω ανεβα και κανε ροντεο και οντως ηταν απολαυστικη κουνοντας σωστα το κορμι της ρυθμικα και με ουσια στην συνουσια !!!!
καθλου βιαστικη ηταν κανενα 8-10 λεπτο ωσπου της λεω στην γλωσσα της παρε ου τσιμπουκι και παραξενευτικε που το ηξερα και πραγματικα εκει εδωσε ρεσιταλ πιπας!!ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα μου κοπηκαν τα ποδια με το εξτραμπολ της τα μπαλακια μου σαν του πινγκ πονγκ πιγεναν ωσπου τελικα αδεισα το βυτιο μου και η σαρουλα μου λεει θα σεπονεσωΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοκαι λεω τι εννοειςΧμμμ;Χμμμ;Χμμμ;και ενω τελειωσα αυτη συνεχιζε για πλακαΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο
παντως επειδη ηξερα λιγα απο τη γλωσσα της και επειδη πιασαμε κουβεντα στην αρχη μου εκανε καλη περιποιηση γενικα και καλο ειναι να πιανουμε στην αρχη με τις ντανες την συζητηση για να αποκταμε μια γαμησικη οικιοτηταΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
στο τελος δε μου την καθαρησε και με χαρτοπετσετα σπανιο για ντελο!!
παντως ηταν πολυ φιλικη και παρα παρα πολυ περιποιητικη αν μπορουσα να βαλω παραπανω βαθμολογια θα εβαζα στην τσατσα και στην συμμετοχη αλλα και στη σχεση τιμης αποδοσης αλλα για την συμμετοχη στον καθενα μας εχει και διαφορετικη εννοια αλλος θελει harrdcore σεξ αλλος πιο πολλα προκαταρκτικα κλπ
πατντως ηταν μια αστεια κοινωνικη και περιποητικα κοπελα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 25, 2012
Όνομα κοπέλας
Σάρα
Υπηρεσίες
sex volcano
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
178
Likes:
39.767
Πόντοι:
21.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού