Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 143 10
Sex Studio 364409
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη για δεύτερη φορά στο συγκεκριμένο κατάστημα.
Στην κριτική του Αυγούστου "κατηγορήθηκα" ότι ήμουν "βαλτός" από άλλο κατάστημα της περιοχής....
Anyway, αυτά συμβαίνουν και στις καλύτερες οικογένειες.
Στο θέμα μας τώρα,απογευματινή βολτίτσα με σκοπό την εκτόνωση και υποδοχή απο μία ευγενεστάτη τσατσά.
Άν δεν με γελαέι ο νούς μου, ο χώρος έχει αλλάξει, χώρος υποδοχής πολύ μεγάλος, καθαρός με μιά μεγάλη μπάρα στα δεξιά του και τα δωμάτια στον επάνω όροφο.
Άφου η κυρία της υποδοχής μου πρόσφερε αναψυκτικό - νερό, με ενημέρωσε οτι δουλεύει η Αντζελίνα και η Άντζελα.
Σαλονάρισμα πρώτα απο την Αντζελίνα, ξανθιά γύρω στο 1,68 , βυζί 2άρι και κορμί λαμπάδα επίπεδα petit, όπως ακριβώς μου αρέσει και επόμενη η Άντζελα μελαχρινή, λίγο πιο κοντή απο την Αντζελίνα αλλά με μεγάλο κώλο και πιο χαλαρό κορμί.
Επιλογή της πρώτης με 50άρικο και άνοδος στο δωμάτιο Νο4 νομίζω.Καθαρό, μεγάλο, ντουζιέρα με καυτό νερό, παντοφλίτσες στην σακούλα και πετσέτα δυστυχώς μέγεθος προσώπου.
Ντουζάκι, πεντάλεπτη αναμονή και άφιξη της νεαράς.Στο επιτόπου "γειά τι κάνεις", πέταμε τον στρίγκο και σουτιέν, ξάπλα στο κρεβάτι και χούφτωμα στο εργαλείο.Παίξιμο στο χέρι και λίγο τρίψιμο στα βυζιά της για μερικά λεπτά και αφού ψιλοστηλώθηκε ο γιούτσος, πέρασμα καπότας και μπούκωμα στο στόμα.Λίγο στόμα,λίγο γλώσσα και πολύ χεράκι, ήταν το τρίλεπτο τσιμπουκάκι που έκανε η κυρία.Μόλις νταβράντωσε ικανοποιητικά την έφερα απο πάνω που ξεκίνησε ένα κούνημα ότι νά 'ναι!!!!!! Πάνω-κάτω, μπρός-πίσω, δεξιά-αριστερά......ότι κάτσει χωρίς ρυθμό χωρίς τίποτα.
Χαδάκια στα βυζιά τα αποφεύγει τραβόντας την πλάτη της πίσω καθώς επίσης και πάσης φύσεως φιλιά στο λαιμό, στα μάγουλα και στην γύρω περιοχή.
Γύρισμα σε ιεραποστολικό με βαθεία καρφώματα, με συνοδεία εντελώς ψεύτικων κραυγών της κυρίας.Ευτυχώς βλέποντας και μόνο το κορμάκι της είχα καβλώσει αρκετά και τελείωσα χωρίς προβλήματα, γιατί άν περίμενα να με βοηθήσει με την συμμετοχή της κάπως η Αντζελίνα,ακόμα θα προσπαθούσα...... !!!!!!!
Τέλος ντύθηκε αστραπή όπως γδύθηκε και εξαφανίστηκε απο το δωμάτιο με ένα πεταχτό φιλί στο μάγουλο.
Πιθανόν θα την ξανατιμίσω κάποια φορά που θα έχω τρελές καύλες μόνο και μόνο για το κορμάκι της....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 26, 2012
Όνομα κοπέλας
Αντζελίνα
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
156
Πόντοι:
1.510
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού