Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 27 10
Sex Studio 56532
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είναι πολύ ευχάριστο φίλοι μου , να διαπιστώνω ότι και άλλοι συναγωνιστές τυγχάνουν άξιων καί εύπρεπών .ως καλιστων ύπηρεσιων........ στό έν λόγω !!
Η πληροφορία γιά ΝΕΑ άφιξη , καί πρόγραμμα τό όποίο έξουδετέρωσε τίς όποιες άντιστάσεις όδηγώντας των > σε κατάσταση παρωξισμού,περίμενα πότε θα ξημερώση γία να βρεθώ σέ παλεό λημέρι ...
Ωρα 12 σήμερα κτυπάω τό κουδούνι , καλημέρα πρίγκιππα > έχω έτοιμο καφέ.
Μήν μού πής ότι δέν είναι έδώ ή Βάννα ??? γέλια άπό μέρους της, έδώ έδώ είναι .....
Να στρίψω δεξιά στό δωμάτιό μου ?? >
Καθ ότιν φρεσκομπανιαρισμένος , δεν είχα άναγκη έπανάληψις.....
Μετά άπό άναμονή πενταλέπτου μπήκε στό δωμάτιο >
Εικοστεσάρων χρονών κόκκινα μαλάκια ,σώμα λαμπάδα 1,80 δυάρι βυζάκι πρόστυχη φατσούλα, μέ ύπέροχα χείλη πού σε προδιαθέτουν για άτελείωτα καί ύγρά τσιμπούκια.
Αγάπη μου ό καφές σου , άστον καφέ ψυχή μου και έλα έδώ νά σέ θαυμάσω , καί όπως ήμουνα ξαπλομένος φέρνω τό κεφάλι μου στήν άκρη τού κρεβατιού τήν γυρίζω νά κοιτάη τοίχο καί όπως τίς άνοιγω έτσι στά όρθια τά ύπέροχα αυτα πόδια φέρνω τό μοσχομυριστό μουνάκι της στό στόμα μου ...... γευση έξωτική χωρίς ίχνος λιπαντικού , γευση καθαρής ζεστής σάρκας.
Δέν σηζητάω γιά τόν κάpταιν jim...... 18,3 σε πλήρη στήση .
Μωρό μου μέ έχεις καυλώση θέλω τόν πούτσο σουυυυυυυυυυυ θέλω να σε καταπιώ όλόκληρο..... καί δίχως άλλο γυρίζη καί μού τόν παίρνη σε ένα βαθύ πολύ βαθύ τσιμπούκι άξιο πολλών συγχαρητηρίων , ό πούτσος μου δέν ύπάρχη πλέον προσπαθώ να τόν δώ άλλά αυτός ταξιδευη μεταξύ Σκύλας καί Χάρυβδης...... αυτό συνεχίστηκε γιά 10 λεπτά ...
Θά χύσω φωνάζω, σταματάη και μου λέη ........... μέ νάζι ... μουνάκι ή κωλαράκι άγόρι μου.
Στό σμιλευμένο σου κωλαράκι θέλω νά χύσω ,,,,,,, γρήγορα τό πέρασμα τού προφυλακτικού γιατί οί άντοχές μου είχανε πιάση κόφτη.
Στήθηκε στά τέσσερα καί τό > .
Ιμπρεσιονιστικός πίνακας τού 19ου αίώνα τού Ρενουάρ ένφανίστηκε μπροστά μου δημιουργόντας μου αστείρευτο πάθος .
Ηξερα πλέον ότι τό κωλαράκι αυτό θα μπορούσε νά σβήση τό volkano ....
Η διείσδυση ήτανε άκαριαία γιατι τό 18,3 εχριζε άμεσης άνακούφισης...
Οί άντοχες τής Βάννας άξεπέραστες, άντεξε στό δεκάλεπτο σφηροκόπημα , μέχρι πού άναφώνησααααααααα ........ πάρτα όλααααααααααααααααααααα
Βγαίνοντας βιαστικά ... γνώριμος ήχος άκούστηκε........
Ητανε ό ήχος άνοίγματος τού Καλόγερου Don Perignon... προσδιδοντας τό άγριο ξεκώλιασμα......
Πετώντας τό λαστιχάκι πού παραδόξως άντεξε στήν πίεση τού στενού τοιχώματος , καί άφρίζοντας ό καλόγερος ..... ένας νέος Ρενουάρ δημηουργήθηκε στόν ποτισμένο κωλλλλλαράκι τής Βάννας.....
Ερώτηση ....
Έχετε άναρωτηθοί λατρεμένοι μου φίλοι καί λάτρεις τού πρωκτικού , πόσο όμορφος είναι ένας κώλος χυμένος μέ καυτό σπέρμα ????
ΕΓΩ ΤΟ ΕΖΗΣΑ !!!!
Τιμή συνευρεσης 25 ευρώ !!
Υ.Γ. Βέβαια ή δική μου κρίση είναι ή ώς άνω διά τήν συνευρεση..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 25, 2012
Όνομα κοπέλας
Βάνα
amjik
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
39.641
Πόντοι:
21.555
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 panagos7, spipis71, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Νοεμβρίου, 2012
18,3 χμμμ, με ξεπερνάς γύρω στον πόντο δηλαδή...Λύπη

έχει έργο ο Ρενουάρ με θέμα κολαράκι, θα το ψάξω. Σπασίκλας
27 Νοεμβρίου, 2012
Τραβελοσπιτο ειναι εκει ή φερνει και καμια κοπελα?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2