Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 67 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Έχοντας μελετήσει τις κριτικές των Jo και gl και μετά από μεγάλο διάστημα αποχής, είπα να αναβαπτιστώ σε κάτι φρέσκο και νεανικό…Χαμόγελο
Μεσημεράκι ήτανε όταν χτύπησα το κουδούνι και με υποδέχτηκε η τσατσά που με περηφάνια μου παρουσίασε την Αντριάνα που με την σειρά της σαλονάρισε με τα βυζάκια της εκτεθειμένα στο φαρμακερό μου βλέμμα. Χαμόγελο πονηρό, θέα εξαιρετική, λύγισα….Ντροπή
Το δωμάτιο καθαρό και περιποιημένο… Η κορασίς δεν άργησε, και χωρίς πολλά πολλά βρέθηκε στο κρεβάτι μπρούμυτα με εμένα επάνω της να περιεργάζομαι τα δεκάδες μικρά tattoo αστεράκια που κάνουν γεμίζουν τους ώμους και την πλάτη της….
Το κωλαράκι ήταν για δάγκωμα και δεν μπόρεσα να συγκρατηθώ….Ντροπή
Τελικά την γύρισα ανάσκελα και γλέντησα το πεντακάθαρο γατακι της πριν της παραδώσω την σκυτάλη και την αφήσω να ανταποδώσει την περιποίηση…
Η πίπα της καλή με αρκετά deep, γλείψιμο των δορυφόρων και κανα δυό φτυσίματα που πρόσθεσαν ένα τόνο «πρόστυχου» στο όλο σκηνικό….Χαμόγελο
Ακολούθησε cowgirl με καλό ρυθμό και βαθύ κάθισμα ενώ παράλληλα από το στόμα της μικρής έβγαιναν διάφορα προστυχόλογα που ομολογώ δεν περίμενα από πιπίνι και με έφτιαξαν αρκετά….Κουλ
Την έστησα στα τέσσερα, και μπήκα στην τελική ευθεία… Το στήσιμο εξαιρετικό, τα βρομόλογα συνεχίστηκαν με αρκετά αχ βαχ, και επί πλέον, αδιαμαρτύρητα δέχτηκε και λίγα (χαζο)μπατσάκια στα καπούλια της… Το τέλος δεν άργησε…
Συμπέρασμα: Φάτσα κορμί τεχνική, άριστα… Κάτι όμως μου έλεγε ότι η παράσταση ήταν καλή μεν αλλά τυποποιημένη...θεατρική… Χωρίς να δείξει βιασύνη, το άνοιξε πόρτα - κλείσε πόρτα ήταν 18 λεπτά…
Έφυγα ικανοποιημένος μεν αλλά με την αίσθηση ότι όσες φορές κι αν πάω, το ίδιο έργο θα δω.Χμμμ;
Αξιζει? Για μια φορά, οπωσδήποτε…Γερο-μύστης
Από εκεί και πέρα… ο καθένας αποφασίζει.
Αν θα ξαναπάω? Ναι αλλά όχι σύντομα….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 20, 2012
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Midastouch
Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
6
Πόντοι:
81
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού