Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 83 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
πρωτη φορα στο ιδρυμα και θα αρχισω με τα θετικα
ανετος χωρος με πολυ ωραια διαριθμυση
πολυ καθαρα δωματια με παντλοφλες και πετσετες σφραγισμενες
ευγενεστατη τσατσα με υποδεχτηκε μου προσφερε νερο και μου περιεγραψε τα προγραμματα
και οι δυο οι κοπελες ηταν πολυ ομορφες και η τασα και η αντυ

λοιπον ζηταω να με ενημερωσει αν οι κοπελες κανουν ελευθερο στοματικο και ποιο ειναι το κοστος μου ειπε οτι κανουν και οι δυο και το κοστος ανερχοταν στα 90 ευρω ποσο απαγορευτικο που της το ειπα κιολας οτι ειναι παρα πολλα ετσι περασα με το απλο αντιτιμο των 50 ευρω στο δωματιο με το τζακουζι

ντουζακι και μετα απο λιγο σκαει και το μωρο πραγματικα ηταν μεσα στην καυλα γυρω στα 24 με φτιαγμενους βυζους ωραιο κωλο και ωραιο προσωπο.
καπου εδω τελειωνουν τα θετικα

λοιπον η αρχη εγινε με μια ανυπαρκτη πιπα η κοπελα δεν δεχεται δαχτυλιασματα με το που τελειωσε η πιπα γυρναει και βαζει κρεμα στο μουνι της ημαρτον.ξεκιναμε με ενναλαγες στασεων οπου ομολογουμενως αντεχει και το εχει αλλα ρε παιδια η κοπελα χαζευει την βλεπεις οτι δεν ειναι στο δωματιο και η αναστεναγμοι ειναι και αυτοι ψευτικοι αλλα για πολυ ψευτικοι σε σημειο να θελω να βαλω τα γελια
στα μεσα της συνευρεσης σταματησε δηθεν οτι φοβηθηκε οτι εσπασε το προφυλακτικο αλλα εκεινη τσεκαρε αν εχω τελειωσει και ξαναεβαλε κρεμα ηταν που ηταν πηγαδι εγινε λιμνη
με αυτα και με αυτα και αφου παλεψα τελικα το τελος ηρθε σε ιεραποστολικο
σιγουρα ειναι η χειροτερη που εχω επισκεφτει κριμα τα 50 ευρω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 19, 2012
Όνομα κοπέλας
Τάσα
Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού