Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 224 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
πηγα ειδα και τρελαθηκα ετσι απλα.δεν ημουν μελος απλος κοιτουσα παντα το σιτε μου αρεσε αρκετα και παντα εβλεπα σχολια κριτικες και γενικος τις γυναικες που υπαρχουν.πηγα σε μερικες περασα καλα αλλα αυτο που εζησα το σαββατο ηταν οτι καλυτερο γι αυτο κια γραφω πρωτη φορα.λοιπον πηρα το αυτοκινητο και βγηκα εθνικη ανεβηκα λυκοβριση και το βρηκα σχετικα πολυ ανετα εχει και παρκιγκ δικο του οποτε αλλα καλα.μπαινω μεσα και καθομαι σαλονι οπου περιμενω η τσατσα ευγενικη πολυ μου προσφερει νερο και μου λεει οτι εχει 2 κοπελες και τα προγραμματα οποτε και ερχονται η μια σονια και η αλλη καρολινα.μελαχρινο και ξανθο το πρωτο ωραιο το δευτερο θεα.δινω για προγραμμα 69 και μπαινω.το δωματιο τεραστιο καθαρο.κανω ντουσακι και περιμενω μετα απο λιγο ερχεται.τι να πω τωρα η κοπελα ειναι βγαλμενη απο αμερικανικη τσοντα αν και ειναι ρωσιδα γυρω στο 170 με κορμι τρομερα θυλικο με μαλλι ξανθο μακρι καπως σπαστο με στηθος πολυ ωραιο κωλαρα με προσωπο απιστευτο και ματαρες.φοραει πολυ ωραια ρουχα εχει ταττοο.μιλαμε αγγλικα οπου βγαζει τα ρουχα της και ξαπλωνει διπλα μου.αρχιζει να με φιλαει τρυφερα παντου.εχω αρχιζει να φορτωνω την γυρναω και αρχιζω της γλυφω το γατακι της και την χαιδευω παραλληλα.μυριζει υπεροχα και εχει τελεια επιδερμιδα.με κοιταει συνεχεια με της ματαρες τις βαζει τα δακτυλα της στο κεφαλι μου.δειχνει να της αρεσει.μετα απο λιγο εχω γινει τουρμπο.καθομαστε ιεραποστολικο οπου αιναι τελεια αισθηση μαζι της καθως ειναι πολυ ζεστη κατοπιν ερχεται απο πανω μου και τα κανει ολα αυτη ειναι τελεια μου λεει σου αρεσει μωρο μου σε τελεια αγγλικα λιγο πριν ερθει το τελος ερχετε και μου περνει μια πιπα τελεια.τελεινω στο σκουφακι με θεα το προσωπο της που χαμογελαει.περασες καλα ρωταει και τι απαντας τωρα.......αν ξαναπαω θα πεθανω αλλα θα παω σιγουρα.φιλια κοπελαρα μου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 10, 2012
Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
Υπηρεσίες
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού