Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 113 10
Sex Studio 199212
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Μονικα την συναντησα πριν 1-1,5 μηνα μου ειπε οτι ειναι απο Βουλγαρια.Υψος γυρω στο 1,70 μακρι μαλλι καστανο η μελι δεν θυμαμαι καλα.Βυζαρες σιλικονατες τις οποιες σε αφηνει να τις ευχαριστηθεις.Κωλαρακι μικρο αλλα ομορφο και γυμνασμενο.Απο προγραμμα προσφερει μονο το βασικο.Εδωσα το αντιτιμο των 50 ευρω και περασα.Εκανα μπανιο και περιμενα το μωρο.Ηρθε μετα απο 5-10 λεπτα.Αφου ειπαμε 3 κουβεντες αρχισε τα χαδια τα τριψιματα κτλ.Επιασα τις βυζαρες της και της εγλυφα.Αφου επηλθε η ανορθωση μου περασε το προφυλακτικο και αρχισε μια ομολογουμενως καλη πιπα με γλυψιμο μπαλων.Την εβαλα απο πανω μου για να ξαναπολαυσω το πληθωρικο της στηθος.Επειδη απο την καυλα με εφερε πολυ κοντα στην εκσπερματιση διακοψαμε και την βλεπω να βαζει κατι δαχτυλα στο κωλαρακι της και να παιζει με το μουνακι της(με τρελανε με αυτα τα κολπα της)Μεγάλο χαμόγελο.Σηκωνεται ορθια και την παιρνω πισωκολλητα στα ορθια.Μετα απο λιγο την γυρισα στο ιεραποστολικο οπου και εκσπερματισα.Μετα πιασαμε κουβεντα και ολα αυτα χωρις βιασυνες και υπερβολες.Μπραβο σου κουκλαρα μου να'σαι καλα.Για μενα ηταν πρωτογνωρη εμπειρια.Θα σου ξαναρθω.
Ελπιζω να βοηθησα!
ΥΓ:μου ζητησε να μην γραψω κριτικη,επειδη ομως οι καλες πρεπει να παιρνουν τα ευσημα και να ξεχωριζουν απο τις υπολοιπες γι'αυτο και την εγραψα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 12, 2012
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Μέλος
Εγγραφή:
14 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
28
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού