Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 148 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Επισκεψη πριν απο 7-8 μηνες.Η ημερομηνια ειναι κατα προσεγγιση.Υψος 1.65-1,70 και λιγοτερο,μακρυ μαλλι και μεγαλα σιλικονατα στητα βυζια τα οποια μου πεταξαν τα ματια.Περασα με το απλο εισητηριο(50 ευρω).Μετα απο 5-10 λεπτα ηρθε η κοπελα (ωραιο κορμι αλλα καπως κοντουλα,προσωπο τιποτα το ιδιαιτερο).Αφου ειπαμε 2 κουβεντες,με χαιδεψε και μου τριφτηκε,το πεος μου ξυπνησε για τα καλα.Περασμα προφυλακτικου και μια αρκετα καλη πιπα.Οσο εκεινη μου επαιρνε πιπα της χαιδευα το μουνακι της χωρις να δεχεται δαχτυλα μεσα της.Πρωτη σταση η κοπελα απο πανω,εκει που ειχα αρχισει να απολαμβανω το τεχνητο στηθος(το χουφτωνα και το εγλυφα) μου λεει ποιο απαλα
γιατι με πονας.Οκ λεω και συνεχιζω να ασχολουμαι με το στηθος της ποιο απαλα.Με πονας μου ξαναλεει και αλλαζει θεση απο πανω μου στα τεσσερα
(προφανως νευριασε που πονεσε,αλλα δεν φταιω που τα βυζια της ειναι υπερευαισθητα,ασε που θα επρεπε να το λεει πριν μπεις στο δωματιο,οτι
τα βυζια της δεν ειναι για πολλα πολλα αλλα μονο για να τα βλεπεις ουσιαστικα).Δευτερη σταση και τελευταια στα 4 οπου βλεπωντας το ομορφο κολαρακι
της και χαιδευοντας το μουνακι της μετα απο λιγο κατεθεσα.Δεν περασα ασχημα,αλλα αυτο με το στηθος της με χαλασε.
Ελπιζω να βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 19, 2012
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
Μέλος
Εγγραφή:
14 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
28
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού