Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 83 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Την Λειλα την επισκεφτηκα πριν απο κανα 8μηνο.Ηημερομηνια δεν ειναι ακριβης.Εχει ξανθα μαλλια ραστα,μετριο προσωπο,το σωμα της
εχει ενα χρωμα καφε λες και εκανε σολαριουμ και υψος γυρω στο 1,70m.Βυζια ενισχυμενα μεγαλα και κολαρακι
καλο.Η ηλικια της θα ελεγα 35+.Μου ειπε οτι ειναι απο Βραζιλια (το οποιο δεν πιστεψα χωρις να μπορω να το αιτιολογησω).Για προκαταρτικα μου ετριψε τα βυζια της στο σωμα μου οποτε και υπηρξε ικανοποιητικη στυση.Περασμα προφυλακτικου και πιπα μετρια.Βαζει λιπαντικο στο αιδειο της και στο πεος μου(πανω απο το προφυλακτικο).Ξεκιναμε με την Λειλα απο πανω για να απολαυσω το στηθος της(ομως με την σταση-θεση του σωματος της δεν μου το επιτρεπει σε ικανοποιητικο βαθμο) συνειδητοποιω ομως οτι απο το πολυ λιπαντικο δεν νιωθω τιποτα και το πεος μου αρχιζει να μικραινει.Γρηγορα την γυρναω στα 4 μπας και σωθει η κατασταση.Σε αυτη την σταση η αισθηση του αιδοιου της επανηλθε αρκετα ωστε να μην μου πεσει,φυσικα δεν αλλαξα σταση και φοβουμενος μια ακομη πτωση του ανδρισμου μου τελειωσα οσο ποιο συντομα μπορουσα (μην παει και εντελως χαμενο το 50ρικο).
Eλπιζω να βοηθησα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 09, 2012
Όνομα κοπέλας
Λέιλα
Μέλος
Εγγραφή:
14 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
28
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Νοεμβρίου, 2012
ασε που αν κανεις περα τα βλεπεις και την ασχημοφατσα
22 Νοεμβρίου, 2012
αν κανεις περα τα μαλια ηθελα να πω
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2