Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 100 10
Sex Studio 108217
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Επίσκεψη στο γνώριμο "μαγαζί" για πρωινά "ψώνια", αρχή της πρώτης βάρδιας κάπου στις 10:30. Το αναφέρω για το λόγο ότι μόλις είχαν ανοίξει,οπότε ήμουνα και ο πρώτος πελάτης της ημέρας,η κοπέλα ξεκούραστη κτλ. ...
Ήλπιζα να βρώ την Έφη γνωρίζοντας οτι κάνει πρωινή,αλλά στο σαλόνι εμφανίστηκε μία ...Στέφη.
Κοντούλα,λεπτή milf,με βυζί καλό και γενικά ωραίο κορμί.
Μικρό το παράβολο,ξεκινούσε απο 30€ απλό,40 γλύψιμο και ισπανικό,50 το 69 και πάει λέγοντας (προσφέρει και κώλο η κοπέλα αλλά δεν με ενδιέφερε και δεν ξέρω τιμή)
Μπήκα για το δεύτερο με γλύψιμο.
Ξεκίνησε η τύπισσα τα άκρως απαραίτητα "πως σε λένε,απο που είσαι" και αμέσως γδύθηκε. Περνάει τη καπότα ΑΜΕΣΩΣ και ξεκίνησε πίπα για αρκετά λεπτά ,σε φάση που άρχισα να αναρωτιέμαι αν περιμένει να τη πώ σταμάτα!
Προχωρήσαμε λοιπόν,εγώ απο πάνω,ήδη αρχίζοντας να ξενερώνω απο την άκρως ψυχρή επαγγελματική της στάση.Μόλις πήγα να της πιάσω το μουνί,αμέσως μου τραβάει το χέρι αστραπιαία πίσω με δύναμη. Ούπς μας την πέσανε σκέφτηκα! Money Mouth
Συνέχισα την "αγγαρεία" όπως εξελισσόταν κι επειδή είχα βαρεθεί την γύρισα στα τέσσερα να μη τη βλέπω και τελείωσα.Χρόνος ούτε 15' ! Με την Έφη στα 15' μόλις θα ξεκινούσαμε...!Λύπη
Συνάδελφοι ,το τεμάχιο δεν αξίζει ,όσο καλό κι αν δείχνει στο σαλόνι,η συμπεριφορά του είναι μάπα,οπότε ψαχτείτε πρώτα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 16, 2012
Όνομα κοπέλας
Στέφη
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού