Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 393 10
Sex Studio 327215
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αντριαννα η γνωστη Ισπανιδα,γυρω στα 35,πολυ αδυνατο κορμι και σχετικα χαλαρο,πλαστικες βυζαρες και μικροσκοπικο κωλαρακι.Ξανθια με μακρυ μαλλι το οποιο πλεον το εχει ισιο με μια φραντζα στο μετωπο.Εγω την προτιμω με τα σγουρα μαλλια παντως.Απλο προγραμμα των 40ε

Απο προκαταρκτικα ειχαμε τριψιμο των βυζιων στη μουρη μου,χαϊδεμα σε μουνι και κωλο,πουτσοσφαλιαρες στα βυζια της,πεταχτα φιλια στο στομα.Την γυρισα και μπρουμυτα και ξαπλωσα πανω της για να τριβεται η πουτσα στα κωλομερια της αλλα οταν κατηφορισα να της γλειψω το κωλαρακι δε μ'αφησε οπως την αλλη φορα Χμμμ;

Αρχιδογλειψιμο πολυ ωραιο απαλο και χαμηλο αλλα δυστυχως γρηγορο περασμα της καποτας σε χαλαρο πουτσο ενω την αλλη φορα μου τον ειχε παρει κανονικα γυμνο Θυμός.Δευτερη απογοητευση λοιπον...Βαθυ τσιμπουκι με μανια και καλο τεμπο και πρωτη σταση αυτη απο πανω με τα ποδια να πατανε στο κρεβατι για να κανει βαθυ καθισμα.Ωραια αισθηση του μουνιου της αλλα δυστυχως κουραστηκε γρηγορα ετσι.

Γυρισμα σε πισωκολλητο οπου πηρε πολυ χαμηλη θεση και σε συνδυασμο με το πολυ γρασαρισμενο μουνι της δεν ευχαριστιομουν διεισδυση οποτε την ξαπλωσα εντελως για ξαπλωτο πισωκολλητο.Παλι ομως δεν συγχρονιστηκαμε καλα,πετουσε και ολη την ωρα κατι μουφα ατακες ενω της ζητησα να μη το κανει και καπου με αποσυντονιζε.Επισης πρωτη φορα επικρατουσε σχεδον το απολυτο σκοταδι στο δωματιο και δεν εβλεπα τιποτα πραγμα που με ενοχλουσε.

Τελοσπαντων μου ψιλοπαραπονεθηκε λιγο εκει και με παροτρυνε να χυσω στα βυζια της με μαλακια.Ξαπλωσα ανασκελα και αρχισα να την παιζω και αυτη μου εγλειφε τα αρχιδια και εδω πλεον μου εκανε το δωρακι μου μιας και κατεβηκε πολυ χαμηλα Εμμμμ...μα παρα πολυ χαμηλα ΕμμμμΕμμμμ και δεν ειχε κανενα απολυτως προβλημα.Ενταξει...ημουν και φρεσκοξυρισμενος και μυρωδατος Μεγάλο χαμόγελο
Και οταν ηρθε η ωρα να χυσω εφερε τα βυζια στον πουτσο μου και της τα εριξα ολα εκει και τα πασαλειψα κιολας

Ενταξει...δε μου'κανε τα γουστα οπως την προηγουμενη φορα με 40ε και γι'αυτο το λογο βαζω και το 7 στη σχεση αποδοσης/τιμης.Δε θελω να ειμαι πλεονεκτης αλλα και απο τη μερια μου αυτο που εισεπραξα για τα 40ε που εδωσα δεν ηταν κατι το τρομερο.Βεβαια δεν μπορουμε να παιρνουμε δωρακια καθε φορα αλλα σε καμια περιπτωση δεν αλλαζει η γνωμη μου για την κοπελα και την θεωρω παλι μια κορυφαια επιλογη και φυσικα την προτεινω ανεπιφυλακτα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 11, 2012
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.438
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Νοεμβρίου, 2012
Προσωπικά ξεμπερδεύτικα, γιατί απ' ότι κατάλαβα όλα τα προηγούμενα δωράκια ήταν μέρος της τιμής γνωριμίας.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1