Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 363 10
Sex Studio 403583
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χτες κατα τις 7.00 πμ κατεβηκα στο εν λογω στουντιο χωρις να ξερω τις βαρδιες.Χτυπησα το κουδουνι και η τσατσα μου ανοιξε και με οδηγησε στο σαλονι.Σε λιγο εμφανιζεται η ΙΡΑ με ενα μαυρο διαφανο φορεμα χωρις σουτιεν και διαγραφονταν οι τεραστιες βυζαρες της.Με καλωσορισε και με ρωτησε ναζιαρικα αν θα περασω.Μπηκα στο δωματιο και περιμενα αρκετα να τελειωσει ο προηγουμενος συναγωνιστης.Σε εικοσι λεπτα ανοιγει η πορτα και ερχεται η νταρντανα.ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ειμαι καυλωμενη μου λεει και γουσταρω που εισαι πιτσιρικας.Πεταει εξω τις μεγαλες φυσικες βυζαρες της και αρχιζουμε τα φιλια και μετα τα γλυψιματα παντου.Τη γυριζω για 69 και εκει τα εδωσε ολα.Τετοιο τσιμπουκι ειχα καιρο να ευχαριστηθω.Το μουνι της ειχε γινει μουσκεμα και φωναζε προστυχολογα.Αφου με εκανε πυραυλο γυρισαμε σε ιεραποστολικο και αφου αρχισε το σφυροκοπημα μου λεει καυλα μου κρατησου γιατι θελω να χυσω μαζι σου.ΚΛΕΙΝΕΙ σφικτα τα ποδια της και τον βαζει αναμεσα φωναζοντας τι ψωλαρα εχεις,ετσι μ'αρεσει αγορι μου και αλλα πολλα.Μειναμε ετσι κανενα δεκαλεπτο μεχρι που εχυσε και με μουσκεψε.Εγω μη εχοντας αλλες αντοχες πεταω το σκουφο και τελειωσα σχεδον αμεσως στα υπεροχα βυζια της με ισπανικο.Αφου τελειωσαμε πιασαμε κουβεντα για τη ζωη της και με ρωτησε αν θα με ξαναδει συντομα.Χαλαλι τα εξηντα ευρω,πιασανε τοπο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Ίρα Τατάρα
Μέλος
Εγγραφή:
4 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
51
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy2

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού