Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 36 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σανταλ Πολωνεζα,20-22 χρονων,καστανη με ισιο μακρυ μαλλι,ψηλη με τεραστιες φυσικες βυζαρες,κωλαρα,κοιλαρα,μαγουλαρες και γενικα οτι πιο xlarge κυκλοφοραει αυτη την εποχη στα σπιτια.
Απλο προγραμμα των 30ε πηρα...Προσφερει ολα τα προγραμματα και κωλαρακι στα 80ε.

Προσχαρη απο την πρωτη στιγμη που μπηκε στο δωματιο,σταθηκε ορθια διπλα στο κρεββατι και μου πεταξε τις βυζαρες στη μουρη για αχορταγο γλειψιμο.Απο τον ενθουσιασμο μου την τραβηξα πανω μου να πεσει στο κρεβατι Λύπη...κοντεψε να με λιωσει
Επεσε κατευθειαν σε απαλο και χαμηλο αρχιδογλειψιμο και γυμνο γλειψιμο στον κορμο του πεους.Ψιλοκαυλωσα λιγο εκει οποτε την ξαπλωσα ανασκελα και επεσα πανω της οπου ριξαμε και φιλια στο στομα αλλα οχι γλωσσα.Κατηφορισα και στο μουνακι οπου με αφησε να το γλειψω αλλα ηταν απλυτο και δυσοσμο οποτε και απομακρυνθηκα συντομα.Επισης απο το παχος των μουνοχειλων για να βρεις κλειτοριδα πρεπει να κανεις ανασκαφη Μεγάλο χαμόγελο

Στην πιπα μας τα χαλασε αρκετα μιας και εβαλε την καποτα οπως να΄ναι με αερα και επισης ο ρυθμος της ηταν κακος χωρις ιδιαιτερη τεχνικη.Δεν μ'αρεσε καθολου οποτε το γυρισα σε χειρωνακτικη εργασια με αυτην στημενη στα 4 σε σταση 69 ωστε να βλεπω την κωλαρα της για να καυλωσω.

Πρωτη αποπειρα διεισδυσης στα 4 οπου με μισοσηκωμενο πουτσο ηταν αδυνατο μιας και η αποσταση απο το μουνι της μεχρι εκει που τελειωνουν τα κωλομαγουλα ειναι καμια 20cm οποτε για να μπεις μεσα της καλα πρεπει να εχεις γυρω στα 35cm πουτσα Χαμόγελο
Και τελικα στησιμο ανασκελα οπου την καρφωσα βαθια και συμμετειχε κι αυτη καλα με γλειψιμο και χαϊδεμα στις ρωγες μου και την ατακα 'ου λαλα-ου λαλα' καθε λιγο και λιγακι Money Mouth

Συμπερασμα...Πολυ προσχαρο,γλυκο και δεκτικο κοριτσι ιδανικο κυριως για βυζολαγνους και λατρεις των πολυ υψηλων κυβικων.Θελει ακομα βελτιωση απο τεχνικης αποψης αλλα δειχνει οτι την νοιαζει να ικανοποιησει τον πελατη οποτε ειμαι σιγουρος οτι θα βελτιωθει.Δεν ειναι ο τυπος μου σαν γυναικα αλλα για μια φορα καλη ητανε και η συνευρεση κρινεται επιτυχημενη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 30, 2012
Όνομα κοπέλας
Σαντάλ
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.590
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού