Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 170 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 493072
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για τον χώρο δεν εχω να προσθέσω πολλά, άριστος θα έλεγα, καθαρό δωμάτιο και άψογοι χώροι.
Για μένα πρόκειται γενικά για ένα πολύ καλό studio που πάντα είμαι ευχαριστημένος.

Στην απογευματινή βάρδια βρήκα την Σύλβια και την paris, επέλεξα αμέσως την Σύλβια χωρις αυτό να σημαίνει πως και η paris δεν είναι όμορφη.

Η Σύλβια είναι μια μελαχρινή, χαμογελαστή, κοπέλα ηλικίας γύρω στα 22 με 25 με στήθος στητό και όμορφο κωλαράκι.
Στο δωμάτιο τώρα, με παρα πολύ καλή διάθεση και συμμετοχή αρχικά χάιδια στο στήθος και δαγκονιτσές στις ρώγες, δούλεψε με τα ποδαράκια της το κ@υλι μου, μετά είχαμε πολύ καλή πίπα deep throat με γλύψιμο στα μπαλάκια. Τωρα στο πεδίο της μάχης, ξεκινήσαμε από πάνω (προς και πίσω), στα τέσσερα πισωκολητό με το πρόσωπό της προς τον καθρέπτη και τελείωμα ξανά από πάνω.

Μετά το τελείωμα ένα γλυκό φιλάκι.
Εννοείται πως έβαλα τους μεγαλύτερους βαθμούς που επιτρέπει το σύστημα, αλλίως θα έβαζα σε όλα 9 με 10.

Πέρασα πολύ καλά, θα ξαναπάω!!! Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 29, 2012
Όνομα κοπέλας
Σύλβια
stekas72
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
1.338
Πόντοι:
566
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Οκτωβρίου, 2012
Σύλβια υπέρ-μουνάρα αλλα δεν νομίζω οτι είναι 22-25. Αν προσέξεις στο πρόσωπο είναι λίγο σπασμένη, πρέπει να είναι 25-30. Αλλα απίστευτο μουνί και πολύ καλή στο δωμάτιο.
30 Οκτωβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για το υπερ-μουναρα δεν το συζητώ, ακομα είμαι καυλομένος...Μεγάλο χαμόγελο τώρα για την ηλικία τι να πω, είναι και το βαψιμο, ο χαμηλος φωτισμός...

Αλλά το σπουδαιότερο, ότι στη δουλειά της άψογη!!!
30 Οκτωβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η Σύλβια είναι η αγαπημένη μου και σίγουρα δεν είναι 22-23,είναι αρκετά παραπάνω.Μικρή σημασία έχει η ηλικία της όταν κοιτάς το απίστευτο μουτράκι της την ώρα που είσαι από πάνω και την καρφώνεις...αχχχχχ
31 Οκτωβρίου, 2012
Αγαπητοί συναγωνιστές, να εκφράσω και γω τον θαυμασμό μου για την Σύλβια. Πανέμορφη - επιπέδου μοντέλου - με εντυπωσιακό σέρβις. Σκέτη γλύκα στο social time και σκέτος τίγρης στο γαμήσι!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4