Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 163777
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπερα, αν και αργησα λιγο και μετα απ τις πολλες ιστοριες που διαβασα ειπα να γραψω και γω την δικη μου!!
Επισκεφτηκα το μαγαζι πριν κανενα μηνα και ωρα μεσημεριανη, χτηπησα κουδουνι και μ ανοιξε η ιδια η ναντια,τσατσα δεν ειχε οποτε μου λεει με την πολυ καυλωτικη φωνη της τις υπηρεσιες της. Η ναντια ειναι μια σαρανταπενταρα της διπλανης πορτας,οπως ακριβως μ αρεσουν οι γυναικες που θελω να πηδαω στα εν λογο καταστηματα. Παιρνω το απλο στα 30€ και μπαινω στο δωματιο αριστερα.ερχεται μετα απο 2 λεπτα και μου σκαει γλωσσοφιλο(εδω να πω οτι δε μ αρεσουν τα γλωσσοφιλα σ αυτα τα μαγαζια γιατι ψιλοσιχαινομαι,που ξερω εγω το ειχε στο στομα της πριν,αλλα να πω κιολας οτι ηταν πεντακαθαρη-αλλο αυτο-).με τα πολλα την ξαπλωνω και αρχιζω να γλυφω τις ρογες της.γυναω μετα ανασκελα και μου αφου μου γλυφει το στηθος κατεβαινει χαμηλα και βαζει το σκουφο.αρκετο αρχιδογλυψιμο με ρουφηγματα.αφου την ρωτησα(για να μην εχουμε μουρμουρες και ξενερωματα)αρχισα να της δαχτυλιαζω κωλο και μουνι.αρκετα ανοιχτο μουνι αλλα ενταξει αυτο ελειπε.με ρωταει στη συνεχεια πως θελω και αφου παιρνει την απαντηση μου ερχεται απο πανω.με ευκολια μπηκε και εκατσε τελειως.μεχρι την βαση.κουνημα οχι και τελειο αλλα ικανοποιητικο.συνεχιστηκαν τα γλωσσοφιλα και το πιπιλισμα της ρογας της. Το σταματησα γρηγορα ομως.κοντευα να τελειωσω στο τετραλεπτο και της ζητησα να ερθει αυτη απο κατω. Γρηγορα και προθυμα το εκανε.μπηκα μεσα της και αρχισα να κουνιεμαι αργα και σιγα σιγα ολο και πιο μεσα της.μεχρι που μπηκε ολοκληρος και εκει ξεκινησε το σφυροκοπημα.ειχε αντοχες στα δυνατα καρφωματα μου.ειχα φτασει στα ωρια μου οπου της ζητησα να στηθει στα 4 και μετα απο 2 λεπτα ηρθε και το τελος με δυνατο σφυροκοπημα και πολλες μπατσες στα κωλομαγουλα της.τα βογγητα της δεν ξερω αν ηταν αληθινα αλλα ηταν απ τα πιο αληθοφανη που εχω ακουσει.λιγο μπλα μπλα μετα μεχρι να ντυθω και αποχωρηση.απο τοτε εχω παει και με αλλες αλλα αυτη απ το μυαλο μου δε βγαινει.προτεινω 100%οποιος ειναι λατρεις των milf

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 12, 2012
Όνομα κοπέλας
Νάντια
Μέλος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Οκτωβρίου, 2012
εισαι σιγουρος οτι ηταν η Ναντια γιατι με αυτη δεν εχει λιγο μπλα-μπλα
Μεγάλο χαμόγελο
12 Οκτωβρίου, 2012
αχαχαχαχαχ συμφωνω με μαλντι εχει πολυ μπλα μπλα παντως που να τη ξεχασεις ρε φιλε αφου η ναντια ειναι σπερματορουφηχτρα δεν αφηνει σταγονα
S
sexartimenos
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2