Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825712
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μολις πληρωθηκα και αν και εχω πολλα εξοδα αυτον τον μηνα, δεν αντεξα στον πειρασμο και στις καυλες μου και επισκευθηκα για αλλη μια φορα το εν λογω ευαγες ιδρυμα. Στην βαρδια 4 κοπελε, αλλα εγω διαλεγω αμεσως την δεσποινα γιατι μου αρεσε πιο πολυ απο ολες. Κοσμος πολυς , ισως επειδη δουλευε και η ανζτελα που ειναι περιζητητη. Περιμενα μιση ωρα για να αδειασει και να ετοιμαστει το δωματιο και οταν μπηκα η δεσποινα ηρθε σε 5 λαπτα. Μωρο μου τι θες να κανουμε? Να διαλεξουμε καποιον δονητη? Οχι της λεω , μονο με το δαχτυλο θελω , και αφου κανουμε μερικα βιαστικα προκαταρκτικα βαζει γαντια και κρεμα και μου χωνει το δαχτυλο στον πρωκτο.ΑΑΑΑ, ποναω βγαλτο. Το βγαζει αμεσως αλλα το τσουξιμο συνεχιζονταν. Μωρο μου δεν ηθελα να σε πονεσω, σορρυ εγω το εβαλα σιγα σιγα. Οκ, ασε μην το ξαναβαλεις , δωσε μου τα ποδια σου, και μου τα δινει αμεσως, αλλα μυριζαν και ξενερωσα. Παντως ηταν ομορφα. Την φερνω σε ιεραποστολικη σταση , ομως ο πονος δεν ειχε περασει ακομη και εξαιτιας αυτου ο μητσος μου δεν ηταν και πολυ ντουρος. Την βαζω να μου παρει πιπα και να μου χαιδευει μονο τον κωλο οπου και κατεθεσα γρηγορα. Αυτη ηταν μια αποτυχυμενη συνευρεση χωρις να ξερω αν φταιει η κοπελα η εγω, παντως δεν ξαναπαιρνω αυταρχικο με τιποτα. Βεβαια δεν το περιμενα γιατι το εχω ξανακανει πολλες φορες αλλα δεν πονεσα ετσι.Ασε που δεν συμφερει οικονομικα. Φευγοντας με ρωτησε αν ηθελα να μου φερει κατι να πιω και της ειπα οτι θελω εναν καφε αλλα θα κατεβω κατω να τον πιω. Ετσι κατεβηκα και τον απολαυσα με δυο τσιγαρα και κουβεντα με τον μπαρμαν, καληνυχτησα και εφυγα.Το στουντιο ειναι κορυφη το ιδιο και το προσωπικο του, ενταξει αυτο το ξερετε ολοι εδω μεσα,παντως το αυταρχικο τερμα απο δω και περα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Δέσποινα
Υπηρεσίες
vitaman
Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
63
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

24 αποτελέσματα - εμφανίζονται 21 - 24
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 αποτελέσματα - εμφανίζονται 21 - 24
1 2 3