Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824511
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μολις πληρωθηκα και αν και εχω πολλα εξοδα αυτον τον μηνα, δεν αντεξα στον πειρασμο και στις καυλες μου και επισκευθηκα για αλλη μια φορα το εν λογω ευαγες ιδρυμα. Στην βαρδια 4 κοπελε, αλλα εγω διαλεγω αμεσως την δεσποινα γιατι μου αρεσε πιο πολυ απο ολες. Κοσμος πολυς , ισως επειδη δουλευε και η ανζτελα που ειναι περιζητητη. Περιμενα μιση ωρα για να αδειασει και να ετοιμαστει το δωματιο και οταν μπηκα η δεσποινα ηρθε σε 5 λαπτα. Μωρο μου τι θες να κανουμε? Να διαλεξουμε καποιον δονητη? Οχι της λεω , μονο με το δαχτυλο θελω , και αφου κανουμε μερικα βιαστικα προκαταρκτικα βαζει γαντια και κρεμα και μου χωνει το δαχτυλο στον πρωκτο.ΑΑΑΑ, ποναω βγαλτο. Το βγαζει αμεσως αλλα το τσουξιμο συνεχιζονταν. Μωρο μου δεν ηθελα να σε πονεσω, σορρυ εγω το εβαλα σιγα σιγα. Οκ, ασε μην το ξαναβαλεις , δωσε μου τα ποδια σου, και μου τα δινει αμεσως, αλλα μυριζαν και ξενερωσα. Παντως ηταν ομορφα. Την φερνω σε ιεραποστολικη σταση , ομως ο πονος δεν ειχε περασει ακομη και εξαιτιας αυτου ο μητσος μου δεν ηταν και πολυ ντουρος. Την βαζω να μου παρει πιπα και να μου χαιδευει μονο τον κωλο οπου και κατεθεσα γρηγορα. Αυτη ηταν μια αποτυχυμενη συνευρεση χωρις να ξερω αν φταιει η κοπελα η εγω, παντως δεν ξαναπαιρνω αυταρχικο με τιποτα. Βεβαια δεν το περιμενα γιατι το εχω ξανακανει πολλες φορες αλλα δεν πονεσα ετσι.Ασε που δεν συμφερει οικονομικα. Φευγοντας με ρωτησε αν ηθελα να μου φερει κατι να πιω και της ειπα οτι θελω εναν καφε αλλα θα κατεβω κατω να τον πιω. Ετσι κατεβηκα και τον απολαυσα με δυο τσιγαρα και κουβεντα με τον μπαρμαν, καληνυχτησα και εφυγα.Το στουντιο ειναι κορυφη το ιδιο και το προσωπικο του, ενταξει αυτο το ξερετε ολοι εδω μεσα,παντως το αυταρχικο τερμα απο δω και περα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Δέσποινα
Υπηρεσίες
vitaman
Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
63
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

24 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Οκτωβρίου, 2012
βρωμοπόδαρη
05 Οκτωβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

1. Βασικα ετσι οπως περιγραφεις το προγραμμα που θελεις (μονο λιγο δαχτυλο) κακως διαλεγεις αυταρχικο προγραμμα εξαρχης , το δαχτυλο μπορεις να το εχεις και στο απλο προγραμμα
2. Για τα ποδια της κοπελας ...συγνωμη για το γεγονος..ειναι αυτο που λενε στη ζωη "οτι πληρωσεις παιρνεις". Την προηγουμενη εβδομαδα επισκεφτηκα για αλλαγη το makro για τα αναλωσιμα του μαγαζιου και επηρεασμενη απο το γενικοτερο κλιμα κοστους-κρισης κτλ βρηκα με μεγαλη μου χαρα και προμηθευτικα μωρομαντηλα της ετικετας του makro με πολυ οικονομικη τιμη. Απο την πρωτη μερα που πηγαν αυτα στο μαγαζι οι κοπελες παραπονεθηκαν οτι απαξ και σκουπισει καποιος καποιο σημειο του σωματους του μετα τα συγκεκριμενα μωρομαντυλα αφυνουν μια μυρωδια στο δερμα. Στην αρχη δεν το πιστεψα ή μαλλον δεν ηθελα να το πιστεψω , χθες που ειμουν στο μαγαζι το ειδα και εγω , αναγκαστικα θα επιστρεψουμε στα μωρομαντυλα pampers και η συγκεκριμενη παρτιδα θα παει στον καδο των αχρηστων
Φ
Φυλης104
05 Οκτωβρίου, 2012
Δηλαδη την προηγουμενη φορα που πήρες αυταρχικό δεν πόναγες;Θα ετυχε ρε φιλε.
05 Οκτωβρίου, 2012
εχεις και αιμορροιδες μαν;Γλώσσα
G
gl
05 Οκτωβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κουλ


O vitaman έγινε θύμα της κακής ποιότητας του ΜΑΚΡΟ.... Χμμμ;Χμμμ;


Κουράγκιο Ελλάντα....
05 Οκτωβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και του Λιντλ καλα είναι.
T
tzabas
05 Οκτωβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ποδαρίλα τα μωρομαντηλα Μεγάλο χαμόγελο δεν ειναι κακό να να παραδεχτείς ότι ίσως και να έχει συμβεί.ανθρώπινο ειναι... αυτές ειναι οι πιο αστείες δικαιολογίες Άντζελα
O
oliverkan
05 Οκτωβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν το ηξερα οτι πρεπει να παραδεχτω οτι θες εσυ.........Εμμμμ

Ο γνωστος oliverkan......και για να μην κανεις τον εξυπνακια συνεχεια ελα απο δω αν θες να σου δω το μωρομαντηλακια.....Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Φ
Φυλης104
05 Οκτωβρίου, 2012
σε ξεκωλιασε τυπε???Μεγάλο χαμόγελο
05 Οκτωβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

για το γνωστός δεν το κατάλαβα...αλλα τέλος πάντων.πάντως στις δικαιολογίες οφείλω να παραδεχτώ οτι είσαι η καλύτερη.παίρνει ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΤΩ 100 ευρώ πρόγραμμα και η κοπέλα αντί να κάνει μπάνιο στις χλιδατες εγκαταστάσεις και στις ντουζιέρες με τις πετσέτες που διαφημηζεις και την καθαριοτητα που λες τι κανει; Χαμόγελο καθαριζει τα πόδια της και το σώμα της με μωρομαντηλα για να μπει μετά στο πελατη Μεγάλο χαμόγελο....γεια σου ρε αντζελα με τα ωραία σου!!!!!!!Μεγάλο χαμόγελο εξυπνάκιας δεν ειμαι αλλα μωρομαντηλα δεν θα πάρω κράτα για να καθαρίζεις τα πόδια σου..
O
oliverkan
24 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3