Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824398
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Αλεξάνδρα είναι απ’τα κορίσια του χώρου, που περνάω πάρα πολύ καλά σε κάθε συνάντησή μας.Αφού και το σώμα της, ξανθιά, ψηλή, με πλούσιες καμπύλες, χωρίς να είναι πλαδαρό ή να έχει χαλαρώσει, και κυρίως με πλούσιο φυσικό στήθος, μου αρέσει πάρα πολύ.Αλλά, κι επειδή μέσα στο δωμάτιο προσφέρει άριστες υπηρεσίες και φροντίζει, να μένω πάντα ικανοποιημένος.Την επισκεύτηκα λοιπόν, σε μια απογευματινή βάρδυά της, που δούλευε παρέα με τις Δέσποινα και Μπέτυ και με την Νεφέλη στην υπηρεσία.Άραξα στον καναπέ κι η ευγενική και πάντα χαμογελαστή Νεφέλη μου πρόσφερε ένα ποτάκι.Το οποίο απόλαυσα, περιμένοντας τη σειρά μου, αφού κυριολεκτικά, με το που μπήκα μέσα, το κουδούνι δε σταμάτησε να χτυπάει και τα κορίτσια πήγαιναν απ΄το ένα δωμάτιο στο άλλο.Αφού, η Δέσποινα χαριτολογώντας μου είπε, «θα σε δέσουμε εδώ και δε θα σε αφήσουμε να φύγεις πριν τις 07:00 το πρωΐ».
Αφού κανόνισα της λεπτομέρειες με την Νεφέλη για φουλ πρόγραμμα, ανέβηκα στο δωμάτιο Νο 3 και περίμενα.Μετά από λίγων λεπτών αναμονή είχα στην αγκαλιά μου την, πάντα χαμογελαστή, ξανθιά και πανέμορφη γυναικάρα μου.Συζητήσαμε για το πώς περάσαμε το καλοκαίρι που πέρασε κι αφού αφαιρέσαμε τα ρούχα μας, ξαπλώσαμε στο κρεβάτι.Τα χέρια μας εξερευνούσαν λάγνα τα καυτά κορμιά μας, ενώ εγώ αμέσως αφοσιώθηκα στο πλούσιο στήθος και τις ήδη ερεθισμένες ρόγες της.Δε χόρταινα να το γλείφω, να πιπιλάω και να ρουφάω τις ρόγες της.Μου είχε λείψει τόσο καιρό, κάτι που πολύ εύστοχα παρατήρησε κι η Αλεξάνδρα.Με ξάπλωσε ανάσκελα κι ανέλαβε δράση.Έτριβε τις βυζάρες της πάνω-κάτω στο κορμί μου, απ’το στόμα ως τον πούτσο μου.Επικέντρωσε την προσοχή της στα αρ@@@ια μου, τα οποία καραμέλωσε και μούλιασε στην κυριολεξία.Έβαλε όλη τη μαεστρία και την τεχνική της και με απογείωσε.Ο πούτσος μου είχε γίνει τούμπανο απ’την γκάβλα και αναζητούσε το ζεστό στοματάκι της.Μου πέρασε το προφυλακτικό και ξεκίνησε μια υπέροχη κι άκρως ερεθιστική κι απολαυστική (για μένα) πίπα.Τον εξαφάνιζε όλο, ως τη ρίζα μέσα στο γλυκό στοματάκι της κι η γλώσσα της έκανε τρελά παιχνίδια με τη βάλανό του, ενώ όποτε μπορούσα, μάλαζα και χούφτωνα τις εκπληκτικές βυζάρες της.Δε μπορούσα να μείνω για πολύ ώρα αμέτοχος.Ξάπλωσε ανάσκελα και βούτηξα ανάμεσα στα πόδια της, για να περιποιηθώ το μουνάκι της.Της έγλυφα την καυτή και μουσκεμένη τρύπα της, αφού αυτό μου ζήτησε, επειδή της αρέσει πολύ, κάνοντας αρκετά σύντομα περάσματα απ’την ερεθισμένη κλειτορίδα της.Αναστέναζε και βογγούσε ηδονικά, ζητώντας μου να μη σταματήσω, μέχρι να μου το ζητήσει η ίδια.Άλλο που δεν ήθελα.Το έκανα με μεγάλη ευχαρίστηση, αφού διαπίστωνα, ότι την τρέλαινα με τη γλώσσα μου.
Είχε ερεθιστεί πάρα πολύ και το μουνάκι της έσταζε.Με σταμάτησε και με το χέρι της οδήγησε τον κατακκόκινο manager βαθυά μέσα της.Τα ξαναμμένα κορμιά μας έγιναν ένα.Έμεινα για λίγο ακίνητος και μετά άρχισα να μπαινοβγαίνω μέσα της, όλο και πιο δυνατά.Τα λάγνα βλέμματά μας διασταυρώνονταν, μαρτυρώντας τον ερεθισμό μας και τα πρόστυχα λόγια ανταλλάσσονταν εκατέρωθεν. Η συμμετοχή της Αλεξάνδρας ήταν τέλεια.Με μόνη διαφορά, ότι αυτή τη φορά δεν ήταν η παιχνιδιάρα γατούλα του σεξ.Αλλά, μια αγριόγατα, η οποία είχε βγάλει τα νύχια της και ήθελε να ξεσκίσει τις σάρκες μου.Πολύ PSE συμπεριφορά, πολύ ενδιαφέρουσα αλλαγή, η οποία με ξάφνιασε ευχάριστα και με ικανοποίησε αφάνταστα.Υπομονετική και χωρίς να αδιαφορεί ή να διαμαρτύρεται, με ικανοποίησε σε ό,τι της ζήτησα. Πιάσαμε ένα τρελό ρυθμό σε όλη τη διάρκεια της συνεύρεσής μας και στις τρεις στάσεις που αλλάξαμε, με αποκορύφωμα το πρωκτικό, όπου με οδήγησε σε νέα μονοπάτια ηδονής, πρωτόγνωρα για μένα.Χωρίς να βιάζεται, με τη δέουσα προσοχή κι υπομονή, μου έδωσε και το σφιχτό κωλαράκι της, το οποίο εφάρμοσε τέλεια γύρω απ’τον πούτσο μου.Διδάσκοντάς μου, πώς να το απολαμβάνεις στο έπακρο.Ηδονικά βογγητά και φωνές γκάβλας κι ικανοποίησης κι απ’τους δυο μας γέμισαν το δωμάτιο.Ίσως να ακουστήκαμε ως το σαλόνι.Μέχρι που δε μπορούσα να αντέξω περισσότερο και τελείωσα μέσα στο καυτό μουνάκι της (αφού φυσικά είχαμε αλλάξει το προφυλακτικό.Η καθαριότητα σήμα κατατεθέν της).Ξάπλωσα στο πλάι της έχοντας για μαξιλάρι τις φιλόξενες βυζάρες της και χάιδευα την κωλάρα της, για να ηρεμήσω.
Αφού ανέλαβε με ιδιαίτερη φροντίδα να με βοηθήσει, να απαλλαγώ απ’το προφυλακτικό και να σκουπιστώ, φόρεσε τα μικροσκοπικά ρούχα της, με ευχαρίστησε και με αποχαιρέτησε με δυο φιλιά στα μάγουλα.Αφού ντύθηκα, κατέβηκα στο σαλόνι, τελείωσα το ποτό μου και γύρισα στο σπίτι μου, απόλυτα ικανοποιημένος από ακόμη μία συνάντησή μου με την Αλεξάνδρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 01, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Manager69
Σεβαστός
Εγγραφή:
5 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
906
Πόντοι:
1.760
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού