Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 145 10
Sex Studio 288282
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η ημέρα της επίσκεψης είναι ενδεικτική. Η Κατερίνα είναι είναι ένα νταρντανοειδές milf αλλά καλύτερα θα έλεγα pro gilf. Το σαλονάρισμα ήταν πολύ μέτριο αλλά ψήθηκα από την κριτική του προηγούμενου συναγωνιστή και την πίεση του χρόνου που δεν είχα αρκετό. Η κυρία ήρθε μετά από 5 λεπτά και αφου είχα τελειώσει το ντουζ και τότε άρχισαν τα πρώτα κακά σημάδια. Ενώ έχει πλούσιο τεσσσάρι στήθος ( με όλα τα προβλήματα της ηλικίας) αντί να βγάλει το νυχτικό που φορούσε το κατέβασε μέχρι την κοιλιά αφήνοντας μόνο τα βυζιά της έξω. Τα προκαταρκτικά της καλά με φιλότιμες προσπάθειες. Δακτυλοσκοπήσεις δεν ξέρω αν επιτρέπονται αλλά η κυρία ως έμπειρη με είχε με πλάτη στο καλάθι. Τέλος πάντων καύλωσα και ήρθε η ώρα του πηδήματος. Τότε ήρθε και η άλλη έκπληξη που πραγματικά με έφερε είκοσι χρόνια πίσω δηλ. τέλη δεκατίας 80 αρχές του 90 στις πρώτες μπουρδελότσαρκες Φυλής, Μεταξουργείο κ.λ.π. Η κυρία άνοιξε τα πόδια της και τράβηξε την "βράκα" της, που δεν είχε βγάλει, στη μία πλευρά και μου λέει " γάμα με καυλιάρη μου". Η συνάντηση - ρετρό ολοκληρώθηκε με την κλασσική ατάκα που ακουγόταν τότε μετά το δίλεπτο " χύνω - χύνω, τι γαμιάς που είσαι με έκανες και έχυσα." Όπως καταλαβαίνετε η συνάντηση με την κυρία πρέπει να ενταχθεί στο πρόγραμμα του STAR (νομίζω) με τις ρετρό ταινίες εποχής " ροδα τσάντα και κοπάνα κ.λ.π"

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
2
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Οκτωβρίου, 2012
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχχα ωραιος......
G
gl
04 Οκτωβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πολυ ωραια κριτικη με ευρηματικες ατακες.
Με γυρισες στο 1978 στα πρωτα μου βηματα, οπου το σκηνικο ηταν ετσι οπως ακριβως το περιγραφεις

Θετικη ψηφος απο εμενα

D:Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
04 Οκτωβρίου, 2012
χαχαχα και εγώ ρε φίλε μια από τα ίδια πάνω κάτω ...
06 Οκτωβρίου, 2012
Ρε παιδια οχι να κανουμε και διαφημιση!!! Φιλαρακι εισαι power!!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4