Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 238 10
Sex Studio 400661
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μπονιτα...και τα αρχιδια του Καραμπελα!
Μελαχρινη με πολυ ομορφη φατσα(ωραια ζυγωματικα,πολυ ομορφο χαμογελο) και ωραιο μαυρισμενο κορμι με 3αρια!
Να αρχισω να βριζω τωρα η μετα?
Μπα καλυτερα τωρα...Γαμω τις κρεμες σας γαμω μαλακισμενες!
Οταν βαζεις ενα τονο κρεμα στο μουνι σου μωρη Μπονιτα τι σκατα μπορει να καταλαβει αυτο το ερμο το καυλι εκει κατω?
Να τις χεσω και τις στασεις και ολα!
Οταν γαμας κρεμα και δεν εχεις αισθηση οτι τον βαζεις καπου χανεται ολη η ουσια!
Τωρα για το σερβις τι να γραψω?
Προκαταρκτικα οτι εκανα εγω για να μου σηκωθει...ξαπλωσε η λεχωνα κι αρχισα να πασπατευω τα βυζια της ενω αυτη ειχε κλεισει τα ματια,πιπα μετρια ανευ τεχνικης...σλουρπ σλουρπ για 30 δευτερα κι αυτο ηταν ολο,ανεβηκε απο πανω κουνηθηκε για λιγο,στηθηκε στα 4 κι αρχισα να γαμαω τον αερα!
Τελειωσα χειρωνακτικα δεν ειχε νοημα!
Να μην ξεχασω να αναφερω οτι η συμμετοχη της σε ολη την διαρκεια του υποτιθεμενου ματς ηταν κοντα στο 0...ουτε αχ ουτε βαχ ουτε κιχ ουτε το παραμικρο...ουτε μια εκφραση!
Μια γαμημενη εκφραση βρε αδερφε που θα σε ¨ξεγελασει¨!

Εν ολιγοις τριχες κατσαρες.......

Υ.Γ Η ημερομηνια επισκεψης ειναι τυχαια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 05, 2012
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
PIATSAS
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
108
Πόντοι:
4.065
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Σεπτεμβρίου, 2012
το 50αρι το σουρλουπωσε ομως η μπονιτα.. τον κλοουν εκανε και πηρε 3 μεροκαματα ενος καθημερινου εργατη...
S
stam_90
29 Σεπτεμβρίου, 2012
ρε PIATSA την πατάνε όλοι σε αυτά τα μαγαζιά και με τις ξεπέτες και τα κομοδίνα που έχει, την πάτησες και εσύ? Χμμμ;
29 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τελικά καλέ μου φίλε φαίνεται ότι όλοι στο ιδιο καζάνι βράζουμε..Λύπη είναι άξιο επιστημονικης μελέτης πως μια αλυσίδα με τοσο τρομερά κ πανέμορφα μωρά να θελει να παρέχει στους πελάτες της τοσο άθλιες κ βιαστικές υπηρεσίες...Χμμμ; και πως γίνεται να ανοίγουν το ένα μαγαζί μετά το άλλο αφού υποτίθεται τους έχουμε ρίξει μαύρο?Εμμμμ
29 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θα σου ξαναπω αυτο που ειχα γραψει πριν απο λιγες μερες kervera...το 90% των κοριτσιων της Τριγγετοαλυσιδας ειναι ανεπαρκεις στις υπηρεσιες τους!
Υπαρχει ομως κι ενα 10% που τιμαει την φανελα!
Ηλπιζα η Μπονιτα να ειναι μεσα σε αυτο το 10%...δυστυχως ομως δεν!
Επαιξα κι εχασα ενα 50αρικο...μεσα στο παιχνιδι ειναι ολα!
29 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

lagonisian οσοι συμμετεχουμε σε αυτα τα φορουμ ειμαστε ενα ποσοστο της πελατειας των στουντιο...μικρο ή μεγαλο δεν το ξερω!
Υποπτευομαι μικρο αν σκεφτω π.χ οτι η Τζοζεφιν η οποια πιθανοτατα ειναι το ωραιοτερο μουνι που κυκλοφορει στα στουντιο εδω και 3-3,5 χρονια αλλα και ενα απο τα μεγαλυτερα παλτα(αποδεδειγμενα απο αναφορες,κριτικες κλπ) συνεχιζει να βρισκεται στα μερη μας τοσο καιρο ενω θα επρεπε να εχει διωχθει απο το πρωτο εξαμηνο με απαγορευση εισοδου στην χωρα!
Κι ομως η Τζοζεφιν και η καθε Τζοζεφιν των Γερμανων σιγουρα θα εχει το κοινο της για να την βλεπουμε σε βαρδιες!
Mαλλον ετσι ανοιγουν τα μαγαζια το ενα μετα το αλλο...με τον κοσμο που δεν ασχολειται με το internet
30 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

και στο 10% που λες είναι η Ρομίνα η Κατερίνα άντε να βρούμε και άλλη μια αν ψάξουμε.
Δε σου κρύβω ότι θέλω να τις επισκεφτώ αλλά φοβάμαι ότι θα αρχίσουν να βαράνε πόρτες να δυναμώνουν μουσικές και δεν πάω
30 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε kerveras, δεν υπάρχει άλλος τρόπος, μόνο δοκιμάζοντας διαπιστώνεις εάν το φαγητό είναι ωραίο. Και αφού θέλεις, θα πρέπει να το δοκιμάσεις, και το τί λέει ο καθένας μας δεν έχει σημασία. Κάθε εμπειρία είναι ξεχωριστή, ακόμη και όταν την επαναλαμβάνει ο εαυτός μας με την ίδια. Καλά να περάσεις!

Παρατήρηση: Κατά τη γνώμη μου αυτό το 10% δεν είναι ίδιο για τον καθενα μας και καθορίζεται υποκειμενικά από τον κάθε πελάτη. Εγώ π.χ. ανάμεσα στις στουντιογυναίκες του ομίλου εχω καλή γνώμη για τη Νικόλ (λεπτή από Ρουμανία!) και την Βικτώρια (από την Πολωνία) για διαφορετικούς λόγους για την καθεμιά από τις δύο.
(Updated: 14 Μαΐου, 2013) 14 Μαΐου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ισως εχει να κανει με τη ματαιοδοξια των αντρων,οταν νομιζουν οτι αν με τους αλλους ηταν ψυχρη,η' τη πρωτη φορα ηταν ψυχρη και δεν περασαν καλα,τη δευτερη φορα θα τα καταφερουν..
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8