Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 124 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
επικεψη μετα απο πορειες στην αθηνα κ μετα απο μια τσαρκα απελπισιας παω στο κ80
βλεπω μια γνωστη μου εκει την κλαουντια μου εκανε ενα προστυχο σαλονι αν και εχω διαβασει πολλες αρνητικες κρητικες το ρισκαρα
μπαινω το δωματιο κ περιμενω μετα απο λιγη ωρα ερχεται κ αυτη
που θες να σε γλειψω καυλιαρη μου μου λεει δειξε μου τι εχεις μαθει της λεω με γδυνει κ αρχιζει το σοου πρωκαταρκτικα σουπερ με πολλα φιλια σ ολο μου το κορμιρουφηχτα με δαγκωματιες ολα αυτα συνεβαιναν στο καναπε
με τραβαει στο κρεβατι κ μου φτυνει τ αρχιδια ενω συγχρονως τα ρουφαγε
κ αρχιζει το ματς 69 για αρχη με πολλα φτυσιματα κ μπινελικια κ απο τους δυομωλις μου τον σηκωσε γυρναει σε στσαη καου γκερλ
κ με βιασε για λιγο με επιανε κ απ το λαιμο για αγριες καταστασεις pse δεν της το χα ναπω την αληθεια
ιεραποστολικο για συνεχεια για λιγο κ ξανα πιπα δυνατη θα ελεγα με ματωσε το μικρο ναζιαρικο πουτανακικ φτανει η ωρα μου
ξεκιναω το σφυροκοπημα για λιγο στα τεσσερα εσταζε το μουνακι της κ πως κατα τυχη βγαινει κ μπαινει κατα λαθος στο κωλο της
αυτο ηταν εκει εμεινε γαμαγα αρκετη ωρα το μικρο κ στητο κωλαρακι τηςκ εκει αφησα τα υγρα μου μετα απο ενα δυνατο παχυρευστο χυσιμο
αυτα λοιπον για τη κλαουντια εμεινα πολυ ευχαριστημενος ο τολμων νικα καμια φωρα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 27, 2012
Όνομα κοπέλας
Κλαούντια
Errikos77
Μέγας
Εγγραφή:
21 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
99
Likes:
5.153
Πόντοι:
4.280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Σεπτεμβρίου, 2012
Ωραίος ρε Ερρίκο!!Μεγάλο χαμόγελο ποσο πήγε το πακέτο? 100?
28 Σεπτεμβρίου, 2012
οντως ποσα εδωσες για ολ αυτα? το ελευθερο στοματικο ποσο κανει?
28 Σεπτεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι
04 Οκτωβρίου, 2012
ακαποτο -69 - χαμουρεμα - χυσιματα σε κορμι κλπ τετοια εξτρα δινουν πολλες κοπελες πλεον στο 50αρικο.
και μερικες με +20 δινουν και κωλο

οποτε αν η κλαουντια θελει 100 για να κανει ενα καλο γαμησει.
ας το κανει με λιγους σαν τον ερρικο
04 Οκτωβρίου, 2012
σωστός ο kokolongos έτσι είναι πολλές στα 40-50€ κάνουν έξτρα στο δωμάτιο σε συννενόηση με τον πελάτη Κουλ

υπάρχουν όμως πολλές ντίβες που δεν δέχονται να τα κάνουν αλλά παραπονιούνται ότι μειώθηκαν τα ραντεβού τους.....
05 Οκτωβρίου, 2012
Μαλλον με αλλη Κλαούντια ειχα πάει εγω! Χμμμ;
10 Ιουνίου, 2013
οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια
κλαψτε
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7